REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław

Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław

-

Quentin Tarantino odciska swoje dłonie w Alei Sław w Hollywood fot.Mike Nelson/EPA
Quentin Tarantino odciska swoje dłonie w Alei Sław w Hollywood fot.Mike Nelson/EPA

Amerykański reżyser Quentin Tarantino pozostawił we wtorek odcisk dłoni i stóp w Alei Sław w Hollywood. “Marzyłem o tym, jeszcze nim zaczęła się moja kariera” – powiedział. Gwiazdę z nazwiskiem Tarantina umieszczono przed Teatrem Chińskim Graumana w grudniu.

REKLAMA

Uroczystość pozostawienia odcisków odbyła się mimo ulewnego deszczu. Gwiazda Tarantino – dwukrotnego zdobywcy Oscara za najlepszy scenariusz do filmu “Pulp Fiction” z 1994 roku oraz do filmu “Django” z 2012 r. – znajduje się w bliskim sąsiedztwie gwiazd poświęconych Meryl Streep oraz Robertowi De Niro.

W uroczystości odciśnięcia dłoni i stóp wziął udział niemiecki aktor Christoph Waltz, który otrzymał dwie Nagrody Akademii Filmowej za role w filmach Tarantino “Bękarty wojny” (2009) i “Django” (2012).

52-letni Quentin Tarantino jest nie tylko reżyserem, ale także aktorem, scenarzystą i producentem filmowym. Światową sławę przyniósł mu kultowy film “Pulp Fiction”.

W połowie stycznia na ekrany kin w Polsce wejdzie najnowsza jego produkcja – western “Nienawistna ósemka”. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA