REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Quentin Tarantino ma swoją gwiazdę w Alei Sław w Hollywood

Quentin Tarantino ma swoją gwiazdę w Alei Sław w Hollywood

-

Samuel L. Jackson robi sobie selfie z Quentinem Tarantino na Alei Sław w Hollywood fot.Paul Buck/EPA
Samuel L. Jackson robi sobie selfie z Quentinem Tarantino na Alei Sław w Hollywood fot.Paul Buck/EPA

Słynny amerykański reżyser Quentin Tarantino odsłonił w poniedziałek swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. “Niesamowicie się cieszę z tego wyróżnienia” – powiedział Tarantino, twórca takich filmów jak “Pulp Fiction”, “Bękarty wojny” czy “Django”.

REKLAMA

Wśród gości zaproszonych na ceremonię był jego przyjaciel i ulubiony aktor, Samuel L. Jackson, który akurat w poniedziałek obchodził 67 urodziny.

Jackson zagrał w jednym z najważniejszych filmów Tarantino – kultowym “Pulp Fiction” z 1994 roku, a także w “Django”(2012 r.) i najnowszej, wchodzącej wkrótce do kin produkcji 52-letniego reżysera – “Nienawistej ósemce”.

“Pulp Fiction” i western “Django” przyniosły Tarantino wiele prestiżowych nagród, m.in. Złote Globy i Oscary za najlepsze scenariusze. Quentin Tarantino jest nie tylko reżyserem, ale także aktorem, scenarzystą i producentem filmowym. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA