REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaKulturaOdwołano planowane w Polsce spotkania z Pacino i Schwarzeneggerem

Odwołano planowane w Polsce spotkania z Pacino i Schwarzeneggerem

-

Spotkania widzów z Alem Pacino i Arnoldem Schwarzeneggerem, które miały się odbyć 22 września w Warszawie i 17 listopada we Wrocławiu, w ramach cyklu „An Evening with…”, zostały odwołane – poinformował PAP w czwartek ich organizator, firma Stage Production.

„Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood” – napisał w oświadczeniu reprezentujący Stage Production Maciej Wilk, pomysłodawca i producent cyklu „An Evening with…” w Polsce.

REKLAMA

„Pomimo ogromnego zainteresowania, z powodu nieoczekiwanych okoliczności, nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu +An Evening with…+. Tym samym pragnę z całego serca podziękować wszystkim osobom, współpracownikom, ale również partnerom, sponsorom i patronom, którzy przez ostatnie miesiące pracowali na realizację wspólnych marzeń” – czytamy dalej.

Wilk nie wyjaśnił, jakie były przyczyny odwołania spotkań z Pacino i Schwarzeneggerem, na które sprzedawano bilety – publiczności polskiej oraz widzom z innych krajów.

W oświadczeniu tłumaczył jedynie, że spotkania odwołano „z przyczyn niezależnych” od Stage Production. „Dziękuję wszystkim, którzy zakupili bilety i informuję, że ich zwrotów należy dokonywać w miejscach zakupu” – napisał Wilk.

Spotkanie publiczności z Alem Pacino miało się odbyć w poniedziałek 22 września w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie, a z Arnoldem Schwarzeneggerem – 17 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Wspólnie ze Stage Production (firma ta jest w Polsce m.in. producentem cyklu koncertowego Era Jazzu) za organizację cyklu „An Evening with…” odpowiada firma Rocco Buonvino Productions (z siedzibą w Wielkiej Brytanii, organizowała w tym kraju m.in. spotkania widzów z Pacino, Sylvestrem Stallone i Johnem Travoltą, a także koncerty, np. Roda Stewarta).

Część dochodu ze sprzedaży biletów na spotkania z Pacino i Schwarzeneggerem miała być przekazana na rzecz pomagającej chorym dzieciom Fundacji Bator Tabor, która jest członkiem międzynarodowej organizacji SeriousFun Children’s Network, założonej w 1988 r. przez aktora Paula Newmana.(PAP)

Na zdjęciu: Al Pacino (z lewej) i Arnold Schwarzenegger fot.Ettore Ferrari,Ian Langsdon/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

REKLAMA

2107678955 views

REKLAMA

REKLAMA

2107679187 views

REKLAMA

2109475578 views

REKLAMA

2107679328 views

REKLAMA

2107679427 views

REKLAMA

2107679535 views