REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Jeff Bridges w roli projektanta mody

Jeff Bridges w roli projektanta mody

-

Zdobywca Oscara, Jeff Bridges, kontynuuje współpracę z popularną marką odzieżową. Zaprojektował dla Marc O’Polo kolekcję t-shirtów oraz bluz z chwytliwymi hasłami. Ubrania wykonane są z organicznej bawełny.

Jeff Bridges fot.Tim Brakemeier/PAP/EPA
Jeff Bridges fot.Tim Brakemeier/PAP/EPA

REKLAMA

Podążając za swoją naturą – to idea, która towarzyszyła 46 lat temu założycielom szwedzkiej marki Marc O’Polo. Zaprojektowali wtedy ubrania dla osób pewnych siebie, stylowych, ale niepodążających za każdym najnowszym trendem. Tej filozofii marka trzyma się do dziś. Styl, który najlepiej definiuje Marc O’Polo, można określić jako nowoczesny casual.

W sezonie jesień/zima 2013/2014 marka po raz pierwszy w historii ma swoich ambasadorów. “Szukaliśmy kogoś będącego w zgodzie z samym sobą i konsekwentnego w swoich wyborach, kogoś kto rzeczywiście podąża za swoja naturą” – tłumaczą przedstawiciele marki. Ich wybór padł na Jeffa Bridgesa i gwiazdę modelingu lat 90. – Amber Valettę.

64-letni Jeff Bridges okazał się idealny do reprezentowania męskiej linii najnowszej kolekcji Marc O’Polo, gdyż nie jest człowiekiem tuzinkowym. Obok aktorstwa pasją Jeffa są jeszcze muzyka i fotografia. Obecnie koncertuje ze swoim zespołem country po Ameryce, dzięki czemu czuje się jak nastolatek spełniający własne marzenia. Oprócz tego, Jeff angażuje się w kwestie ochrony środowiska i sprawy społeczne.

Współpracując z Marc O’Polo, Brigdes nie poprzestał na roli modela. Marka właśnie zapowiedziała kolekcję zaprojektowaną przez gwiazdora. Bridges sygnuje swoim nazwiskiem t-shirty oraz bluzy. Powstały przy użyciu organicznej bawełny, dzięki której ubrania są niezwykle wygodne i łatwe w noszeniu.

“Inspiracją do stworzenia kolekcji była idea Mindfulness (uważność) – odnosząca się do terminu zaczerpniętego ze współczesnej psychologii, który określa rodzaj skupienia uwagi oraz wzrost świadomości związany z medytacją. Bliska Bridgesowi praktyka pozwoliła na stworzenie wyjątkowych t-shirtów z wykaligrafowanymi hasłami i sentencjami. LiberTee, PersonaliTee, SimpliciTee, UncertainTee i BeauTee to pięć najważniejszych wartości Mindfulness, które jednocześnie nawiązują do najważniejszego przesłania Marc O’Polo +Follow Your Nature+ (Podążaj za swoją naturą)” – informują przedstawiciele odzieżowej marki.

Jeff Bridges jest laureatem Oscara za pierwszoplanową rolę w “Szalonym sercu” (2009). Jego pierwszym sukcesem był rola w “Ostatnim seansie filmowym” (1971). Oprócz tego zagrał m.in. w “Tronie” (1982) i “Big Lebowskim” (1998). Poza aktorstwem pisze i nagrywa utwory country.

Prywatnie, nosi się w sposób bardzo męski. Jego strój to przede wszystkim wygodne jeansy, koszula w kratę i casualowa kurtka. Ważnym elementem jego codziennych stylizacji jest również duża torba. Zdobywca Oscara gustuje w stonowanych kolorach, takich jak szary, granat lub bordowy. Nonszalancji dodają mu długie włosy i broda.(PAP Life)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA