REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Gwiazda muzyki R&B, Chris Brown aresztowany przez policję

Gwiazda muzyki R&B, Chris Brown aresztowany przez policję

-

Chris Brown fot.Zoltan Balogh/EPA
Chris Brown fot.Zoltan Balogh/EPA

Gwiazda muzyki Rhythm and blues, hip hopu oraz muzyki soulowej Chris Brown został aresztowany późnym wieczorem we wtorek przez policję w Los Angeles w swej posiadłości w związku z zarzutem o napaść z bronią w ręku – podała policja w tym mieście.

REKLAMA

Do aresztowania doszło po wielu godzinach negocjacji policji z Brownem, który zabarykadował się w swej posiadłości.

Policja wkroczyła do akcji po tym, gdy na telefon alarmowy nr 911 zadzwoniła kobieta z zawiadomieniem, że 27-letni gwiazdor groził jej bronią. W jej opinii Brown był odurzony po zażyciu narkotyków.

Do zajścia miało dojść we wtorek nad ranem o godz. 3 czasu lokalnego. Kobieta, która była gościem muzyka, próbowała następnie opuścić posiadłość Browna, lecz przeszkodzili jej w tym ochroniarze, którzy domagali się złożenia oświadczenia o zachowaniu milczenia nt. incydentu. Kobiecie ostatecznie udało się uciec.

Po zawiadomieniu policji do akcji wkroczył oddział SWAT, który otoczył willę. Zdaniem lokalnych nmediów piosenkarz miał zachowywać się agresywnie wobec funkcjonariuszy i grozić im bronią.

Chris Brown znany jest ze swego agresywnego zachowania i brutalności. W 2009 r. świat obiegły zdjęcia brutalnie pobitej przezeń Rihanny, z którą był w związku. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks