REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kultura Gwiazda "Avatara" urodzi dziecko Rosemary

Gwiazda “Avatara” urodzi dziecko Rosemary

-

Amerykańska aktorka Zoe Saldana, znana widzom z filmów “Avatar” i “Star Trek” przyjęła kolejne aktorskie wyzwanie. 35-latka zagra w telewizyjnej ekranizacji słynnej powieści grozy “Dziecko Rosemary”. Za kamerą stanie polska reżyser Agnieszka Holland.

Zoe Saldana fot.Will Oliver/PAP/EPA
Zoe Saldana
fot.Will Oliver/PAP/EPA

REKLAMA

Czteroodcinkowy miniserial “Dziecko Rosemary” powstanie na zlecenie telewizji NBC i oparty będzie na powieści Iry Levina pod tym samym tytułem. W scenariuszu znajdą się odstępstwa od książkowego pierwowzoru. Akcja zostanie przeniesiona z Nowego Jorku do Paryża.

Zoe Saldana wcieli się w rolę Rosemary – kobiety, która nieoczekiwanie zachodzi w ciążę. Początkowa euforia szybko ustąpi miejsca niewytłumaczalnemu niepokojowi. Bohaterkę zaczną nawiedzać koszmary senne i halucynacje. Ku jej przerażeniu wyjdzie na jaw, że w łonie nosi dziecko Szatana.

Serial “Dziecko Rosemary” wyreżyseruje Agnieszka Holland. Kinowa wersja z 1968 roku była dziełem innego Polaka – Romana Polańskiego. W głównej roli wystąpiła Mia Farrow.

Zoe Saldana (właśc. Zoe Yadira Zaldana Nazario) jest amerykańską aktorką dominikańskiego pochodzenia. Rozpoznawalność wśród widzów kinowych zdobyła w 2002 roku rolą u boku Britney Spears w filmie “Crossroads – Dogonić marzenia”. Gwiazdorski status zyskała występami w wysokobudżetowych produkcjach: “Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”, “Star Trek” i “Avatar”. Ma 35 lat. (PAP Life)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

śp. Halina Nowak

śp. Cecylia Rożnowska

śp. Tadeusz M. Kreczko

śp. Maria Cholewa

REKLAMA