REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kultura i Rozrywka Zamieszkaj u Stevena Spielberga

Zamieszkaj u Stevena Spielberga

-

Filmowiec Steven Spielberg należy do najbardziej zapracowanych ludzi w branży. Jego dom wypoczynkowy w Malibu od miesięcy stoi pusty. Wkrótce się to jednak zmieni – laureat Oscara zdecydował się udostępnić nieruchomość za, bagatela, 150 tys. dol. miesięcznie. 

Steven Spielberg fot.George Frey/PAP/EPA
Steven Spielberg fot.George Frey/PAP/EPA

Siedem sypialni, gwarantujących błogi sen. Biblioteka, w których półki uginają się od dzieł światowej literatury. Domowe kino, wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. Prywatna plaża. Gwiazdorskie sąsiedztwo. To wszystko czeka na chętnego wynająć dom Stevena Spielberga.

Pochłonięty kolejnymi przedsięwzięciami filmowymi reżyser postanowił udostępnić za opłatą swój luksusowy dom wypoczynkowy w kalifornijskim Malibu. W tej malowniczej miejscowości na wybrzeżu Pacyfiku wakacje spędzają regularnie m.in. Pierce Brosnan, Goldie Hawn i Dustin Hoffman.

Filmowiec za miesięczną możliwość korzystania z uroków jego nieruchomości będzie pobierał 150 tys. dolarów. O tym, że cena adekwatna jest do warunków, zaświadczyć może David Beckham i jego żona Victoria. Gwiazdorskie małżeństwo zatrzymało się na dłuższy czas u Spielberga w 2011 roku, zaraz po tym, jak na świat przyszła ich córka Harper. Beckhamowie, mimo bliskiej znajomości z reżyserem nie uniknęli kosztów wynajmu. (PAP Life)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks