REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kultura i Rozrywka Wodecki na Walentynki

Wodecki na Walentynki

-

Entuzjasta muzyki klasycznej, skrzypek, o którym marzyłaby niejedna filharmonia, a zarazem porywający estradowiec, rozkochujący w sobie widzów wielu pokoleń i wielu gustów muzycznych. Od 40 lat nierozerwalnie związany z muzyką w rozlicznych jej odsłonach i nieustannie obecny na polskiej scenie.

 

REKLAMA

Człowiek instytucja – wszystko zagra, wyśpiewa, w dodatku skomponuje i zaaranżuje. Wirtuozowsko wykona koncert Bacha lub Czajkowskiego, by zaraz skrzypce porzucić dla trąbki, a następnie oczarować publiczność swoim lirycznym barytonem.

 

Artysta stuprocentowo krakowski – przez lata związany z Piwnicą pod Baranami, Markiem Grechutą i zespołem Anawa. Z jednej strony bliski współpracownik Ewy Demarczyk, z drugiej – autor niezapomnianych piosenek: “Zacznij od Bacha”,  “Z tobą chcę oglądać świat”, a także wykonawca “Pszczółki Mai” (któż nie pamięta tego przeboju dobranocek?). Sukces zawdzięcza przede wszystkim ogromnemu talentowi i pracy, dzięki którym wciąż zaskakuje i porusza. I choć klapy marynarki stały się cięższe od orderów Gloria Artis i Honoris Gratia, to przecież najważniejsze są uznanie i sympatia publiczności. Swoim fanom w Chicago zaprezentuje dwuczęściowy koncert, w ktorym usłyszymy bogaty wachlarz przebojów znanych i doskonale pamiętanych.

 

Będzie to koncert osobisty, pełen humoru, jako że Zbigniew Wodecki sypie dowcipami jak z rękawa, ale też zachwytów i wzruszeń. Artysta wystąpi z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego i wokalnego. Będzie można nabyć płyty i książkę “Pszczoła, Bach i skrzypce” – rezultat rozmów przeprowadzonych ze Zbigniewem Wodeckim przez Wacława Krupińskiego – i osobiście życzyć Mistrzowi co najmniej stu lat na scenie.

 

Po koncercie odbędzie się bankiet VIP z udziałem artysty na rzecz Amber Coalition – Polsko-Amerykańskiego Programu Walki z Rakiem Piersi.

 

Bilety: (773) 415-4910, Hyperlink, http://www.bilety.com, http://www.uptosound.com, www.uptosound.com, http://www.copernicuscenter.org“, www.copernicuscenter.org, Polamer, Doma, księgarnia D&Z, księgarnia Quo Vadis.

 

Bilety VIP: (773) 415-4910, www.uptosound.com.

 

Koncert walentynkowy sobota 16 lutego, godz. 7 wieczorem.

 

Copernicus Center, 5216 W. Lawrence Ave.

(Informacja prasowa)

REKLAMA

Poprzedni artykułPrzystanek Chicago
Następny artykułKoncert Zbigniewa Wodeckiego

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks