REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Summer Dance

-

Spirit of Music Garden to miejsce w Parku Granta, gdzie do końca sierpnia ma miejsce doroczny letni cykl bezpłatnych zabaw tanecznych na otwartym powietrzu, poprzedzanych lekcjami tańca, czyli Chicago Summer-Dance 2005.

Zarówno prowadzone przez zawodowych instruktorów lekcje, jak i trwające dwie godziny tańce, odbywają się na parkiecie przy 601 S. Michigan Ave., między ulicami Harrison i Balbo, naprzeciwko Columbia College.

Godzinna lekcja jest prowadzona w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. Tań-czyć można potem na obszernym parkiecie, przy muzyce granej przez orkiestry i mniejsze zespoły muzyczne.

Lekcje zaczynają się od czwartku do soboty o godz. 6:00 wieczorem, a w niedziele o 4:00 po południu. Tańce trwają odpowiednio od 7:30 do 9:30 i od 5:00 do 7:00 wieczorem. W środy od 6:30 do 9:30 wieczorem można tań-czyć przy muzyce elektronicznej nadawanej przez międzynarodowej renomy didżejów, jednak bez lekcji.

Program na najbliższy tydzień:
* W piątek 1 lipca – Dawood Shareef i Lura Shatterfield uczą tańczyć Chicago bop, do tańca grają Chicago Catz (R and B, soul i funk). 
* W sobotę 2 lipca – ins-truktor z Latin Rhythms uczy tańczyć salsę, a do tańca gra-ją Carpacho y Super Combo (colombian i salsa). 
* W niedzielę 3 lipca – Tommye Giacchino and Gregory Day dają lekcję walca, a Ray Sassetti Orchestra gra tańce towarzyskie. 
* W środę 6 lipca – dysko-tekę prowadzą didżeje Glenn Underground i Craig Alexander (true house tones). 
* W czwartek 7 lipca – Amaniyea Payne uczy afrykańs-kiej ekspresji, do tańca grają Issa Bagayogo (afro-electro). 
* W piątek 8 lipca – Lisa “La Boriqua” uczy salsy i czacza-cza, a do tańca gra 911 Mambo Orchestra (big band mambo).

Wstęp na wszystkie imprezy SummerDance jest bezpłatny.                /Kc

REKLAMA

REKLAMA

Poprzedni artykułWojtyła na srebrnym ekranie
Następny artykułPijany pociąg-widmo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks