REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kultura i Rozrywka Siostra Beyonce zaatakowała jej męża

Siostra Beyonce zaatakowała jej męża

-

Solange, amerykańska wokalistka i młodsza siostra słynnej Beyonce, wdała się w pełną rękoczynów sprzeczkę ze swym szwagrem, raperem Jayem-Z. Całe zajście zostało utrwalone przez kamery przemysłowe; nagranie wyciekło do internetu, wywołując skandal. 

16464617_16464619
Solange fot.Justin Lane

Na zarejestrowanym przez kamery przemysłowe filmie, który w poniedziałek wyciekł do internetu, widać Solange dopuszczającą się przemocy werbalnej i fizycznej wobec Jaya-Z. 27-latka niczym w amoku krzyczy, szarpie, kopie i okłada torebką swego szwagra. Raper stara się zachować spokój i nie reaguje na zaczepki, pozwalając ochroniarzowi okiełznać agresywną Solange. Obecna podczas zdarzenia Beyonce nawet nie próbuje interweniować; stoi z boku i z przerażeniem przygląda się zachowaniu młodszej siostry.

REKLAMA

Po wyjściu z hotelu Beyonce wsiadła do samochodu razem ze zdenerwowaną Solange, natomiast Jay-Z odjechał innym autem.

Nie wiadomo, czy napad agresji Solange spowodowany był nadmiarem alkoholu, czy też jego przyczyna jest bardziej złożona. 27-latka nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie całego zajścia.

Solange Piaget Knowles jest amerykańską piosenkarką pop i r&b. Zadebiutowała w 2001 roku, śpiewając w chórkach na płytach formacji Destiny’s Child, dowodzonej przez jej starszą siostrę Beyonce. Na własny rachunek Solange zaczęła pracować w 2003 roku – wówczas ukazała się jej adekwatnie zatytułowana płyta “Solo Star”. Z kolejnym, wydanym dopiero pięć lat później krążkiem “Sol-Angel And The Hadley St. Dreams” wokalistce udało się trafić do szerszej publiczności. Z cienia swej sławnej siostry Solange wyszła w 2012 roku po sukcesie minialbumu “True”.

Prywatnie Solange jest rozwódką, wychowującą syna. (PAP Life)

 

Zobacz wideo z zajścia:

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks