REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kultura i Rozrywka Niektórzy marzą...

Niektórzy marzą…

-

…o podróżach. Inni marzenia realizują. Do tych ostatnich należy Marcin Gołaszewski, pedagog, podróżnik, gawędziarz i… bardzo przystojny mężczyzna. Można się było przekonać o talentach Marcina uczestnicząc w piątek 3 czerwca w spotkaniu, które zrealizowano w Art Gallery Kafe w Wood Dale. Było to już drugie w historii kawiarni spotkanie z podróżnikiem. Poprzednie poświęcił wspomnieniom z bytności w Afryce, ostatnie dotyczyło jego wędrówek po południowej Azji.

 

REKLAMA

Tybet, Nepal, Kaszmir, Himalaje, Indie, Pakistan, Hong Kong, Chiny… same nazwy przynoszą powiew egzotyki, a do tego piękne fotografie, może nie za profesjonalne technicznie, ale oddające ducha przygody. Marcin Gołaszewski odnosi się opowieścią do każdego zdjęcia, wędruje po raz kolejny przez odwiedzone miejsca i daje słuchaczom namiastkę bytności w opisywanej słowem przestrzeni. Żywa reakcja słuchaczy zadających w czasie opowieści dodatkowe pytania czyni spotkania z podróżnikiem unikalnymi w ogólnie przyjętej formie prelekcji lub wykładu.

 

Jeszcze jedna interesująca propozycja miejsca Ani i Wiecha Gogaczów ma szansę utrzymania się na stałe. A Marcin zapowiedział kolejne spotkanie z przygodą. Tym razem z… Chicago. “Bo jak przygoda to… “

 

Tekst i zdjęcia:

Bożena Jankowska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks