REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaKultura i Rozrywka10 lat pracy artystycznej z polonijną młodzieżą

10 lat pracy artystycznej z polonijną młodzieżą

-

W tym roku Studio Form Artystycznych „Jump” obchodzi dziesięciolecie swojej działalności. Z tej okazji młodzi wykonawcy z zespołu kierowanego przez Ewę i Wacka Barnaków przedstawili 8 czerwca swoim sympatykom widowisko taneczno-muzyczne w Triton College (Robert Collins Center, przy 2000 Fifth Ave.), składające się z najpiękniejszych muzycznych i tanecznych motywów z różnych spektakli, które na przestrzeni lat podbijały serca nie tylko w Chicago i USA,

ale też za oceanem. Trzeba też podkreślić, że wiele piosenek „Jumpu” gościło w programach radiowych, często zajmując czołowe miejsca na listach przebojów.

W jubileuszowym widowisku pt. „The Best of Jump” zaprezentowały się kolejno wszystkie grupy Studia Form Artystycznych: Mini Jump, Jumpusie, Jumperki, Jump Girls, Junior Jump, Jump Boys oraz najbardziej znana ze swych licznych występów – Grupa Baletowa Jump. To przede wszystkim dziewczęta z tego zespołu tworzą długoletnią historię grupy, bo od nich, przed dziesięcioma laty w Polskiej Katolickiej Szkole im. św. Ferdynanda, wszystko się zaczęło.
Przez szeregi tej formacji przewinęło się wielu młodych wykonawców, dziewcząt i chłopców, z których spora grupa do dziś kontynuuje swą artystyczną karierę.

Wielu z nich wzięło udział w jubileuszowym show, by przypomnieć największe, niezapomniane przeboje „Jumpu”, jak np. „Tajemniczy raperzy”, czyli Grzegorz Gomułka i Bartłomiej Krupiński. Obaj zapamiętani zostali ze swojego głośnego przeboju „Taki teatr”, pochodzącego ze spektaklu „Ziarenko moralności”, wystawianego kilkakrotnie – w tym między innymi w Copernicus Center. Oni również zatańczyli swój popisowy numer – break dance.
W jubileuszu uczestniczyły również tancerki, które zakończyły wcześniej karierę w zespole.

W przeglądzie nie zabrakło największych i najbardziej popularnych hitów „Jumpu”, pochodzących ze spektaklu „Za drzwiami wyobraźni”.
Wszystkie grupy „Jumpu” zaprezentowały się w zróżnicowanym pod względem charakteru, tempa i nastroju programie, w pięknych, kolorowych kostiumach i oryginalnej scenografii. Widowsko wzbogacone było o wspaniałe efekty świetlne i wizualne.

Więcej informacji nt. jubileuszu zespołu Jump można znaleźć na stronie internetowej:

www.dancestudiojump.com
(Komunikat prasowy)

REKLAMA

REKLAMA

2107725668 views

REKLAMA

REKLAMA

2107725900 views

REKLAMA

2109522291 views

REKLAMA

2107726041 views

REKLAMA

2107726140 views

REKLAMA

2107726248 views