REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Żołnierz świadkiem ataku na swoją żonę

Żołnierz świadkiem ataku na swoją żonę

-

Trudno wyobrazić sobie uczucia żołnierza stacjonującego tysiące mil od domu, gdy prowadząc przez skype’a rozmowę z domem stał się świadkiem napaści na swoją ciężarną żonę. Napastnika aresztowano. Kobieta znajduje się w stanie krytycznym. Mimo to urodziła córkę Isabellę. Dziecko czuje się dobrze.

fot. Justine Lane-PAP-EPA
fot. Justine Lane-PAP-EPA

REKLAMA

31-letnia Rachel Pool była w dziewiątym miesiącu ciąży. Ze stacjonującym w Azji mężem Justinem Pele Pool rozmawiała o zbliżającym się rozwiązaniu. W pewnym momencie na ekranie ukazał się młody mężczyzna z nożem w ręku. Zaczął zadawać kobiecie ciosy. Zszokowany mąż zdołał zawiadomić policję w El Paso w Teksasie. Rachelę Pool szybko przewieziono do szpitala, gdzie odebrano poród poprzez cesarskie cięcie.

Rzecznik miejscowego Departamentu Policji poinformował dziennikarzy, że 19-letni bandyta został aresztowany dzięki temu, że ofiara zdołała go zidentyfikować i kilkakrotnie powtórzyła jego imię. Coreya Bernarda Mossa znaleziono w budynku wojskowej policji w Fort Bliss. Jest żołnierzem przechodzącym podstawowe szkolenie. Ustalono, że dostał się do domu Poolów jeszcze zanim kobieta wróciła z pracy. Twierdzi, że Rachel Pool jest mu winna pieniądze za naprawę samochodu.

Corey Moss jest oskarżony o próbę popełnienia morderstwa.

(eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks