REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Uczeń zasztyletował nauczycielkę

Uczeń zasztyletował nauczycielkę

-

14-letni uczeń liceum w Danvers w stanie Massachusetts zasztyletował nauczycielkę matematyki, po czym ukrył jej ciało w lesie za szkołą. Ze względu na wiek nazwiska mordercy nie ujawniono.

Colleen Ritzer fot. facebook.com/colleen.ritzer589
Colleen Ritzer fot. facebook.com/colleen.ritzer589

REKLAMA

Z ręki nastolatka zginęła powszechnie lubiana przez uczniów i współpracowników 24-letnia Colleen Ritzer. Ponieważ nauczycielka nie przyszła na lekcję i nie odpowiadała na telefony wszczęto poszukiwania. Kiedy w szkolnej łazience natrafiono na krew, zaczęto sprawdzać wszystkie pomieszczenia w budynku i pobliski las, gdzie znaleziono jej zakrwawione zwłoki. Prokurator okręgowy powiatu Essex Jonathan Blodgett odmówił odpowiedzi na pytanie o motyw zbrodni. Stwierdził jedynie, że śmierć młodej kobiety wstrząsnęła wszystkimi.

Przedstawiciel policji poinformował ABC News, że w szkole mieszczącej się w nowym budynku zainstalowano 130 kamer. Kilka z nich nagrało chłopaka ciągnącego ciało nauczycielki z łazienki w stronę lasu. Sprawca, który niedawno sprowadził się do Massachusetts z Tennessee, we wtorek nie wrócił do domu. Znaleziono go w pobliskim miasteczku.

Danvers okryło się żałobą. Uczniowie pamiętają Ritzer jako wspaniałą nauczycielkę i doradczynię. “Colleen wierzyła, że każde dziecko wie znacznie więcej niż sądzi, że nie zdaje sobie sprawy z własnej wartości i potencjału”. Właśnie dlatego Rirtzer skończyła specjalne kursy dla doradców szkolnych. Zależało jej na tym, by uczniowie wierzyli w swoje siły fizyczne i intelektualne.

(eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks