REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Ohio: dzieci ze żłobka ofiarami gwałcicielki

Ohio: dzieci ze żłobka ofiarami gwałcicielki

-

25-letnia pracownica żłobka ABC Kidz z miejscowości Elyria w Ohio została oskarżona o zgwałcenie dwojga dzieci i nagranie swego czynu na wideo.

Heather Koon fot. Lorain County Jail
Heather Koon fot. Lorain County Jail

REKLAMA

Heather Koon trzymała nagranie na loptopie w mieszkaniu swego przyjaciela Jamesa Osborne’a − rejestrowanego przestępcy seksualnego. Oboje aresztowano i osadzono w powiatowym więzieniu.

Rodzice wpadli w panikę. Obawiają się, że ich dzieci również były ofiarami opiekunki. O dziwnym zachowaniu swego niespełna 2-letniego syna w programie telewizji WKYC opowiadała Andrea Lankey: “Nie znosi zmiany pieluch, nie lubi być dotykany… Kiedy zostawiałam go w żłobku krzyczał do utraty tchu”.

Adwokat ABC Kidz, Carlos Johnson, oświadczył, że jego klient nie wierzy, by poza dwojgiem dzieci utrwalonych na wideo były inne ofiary panny Koon. “Żłobek kooperuje z władzami. Robimy listę dzieci, które znajdowały się pod jej bezpośrednią opieką” − oświadczył adwokat.

Ojciec jednej z ofiar twierdzi, że przedszkole usiłowało przedstawić całą sprawę jako nieumyślne zachowanie niedoświadczonej pracownicy, po czym zwróciło się do niego z prośbą, by sprawę zachował w tajemnicy.

Heather Koon pozostanie w więzieniu do rozpoczęcia rozprawy. Sędzia wyznaczył dla niej kaucję miliona dolarów za każde przestępstwo.

Niewykluczone, że kobieta nagrała oba akty na prośbę swego przyjaciela, co w żadnym wypadku nie umiejsza jej winy.

(eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks