REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównakoronawirusTusk po przyjęciu trzeciej dawki szczepionki: jeśli kochasz, to się szczep (WIDEO)

Tusk po przyjęciu trzeciej dawki szczepionki: jeśli kochasz, to się szczep (WIDEO)

-

Jeśli kochasz, to się szczep – zaapelował w piątek wieczorem szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, który przyjął tego dnia trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Lider Platformy zamieścił w piątek wieczorem na Twitterze wpis, do którego dołączył także krótki film relacjonujący jego szczepienie w punkcie szczepień działającym w Szpitalu Południowym w Warszawie.

REKLAMA

„Dzisiaj dla mnie ważny dzień, idę na trzecie szczepienie” – zapowiedział na początku filmu lider PO. Wyjaśnił, że ten moment jest dla niego ważny nie tylko z tego dlatego, że będzie czuł się bezpieczniejszy, ale także dlatego, że za chwilę będą Mikołajki.

„U mnie w domu to jest szczególny dzień, bo najstarszy wnuk nazywa się Mikołaj, więc ma imieniny. A one są wyjątkowo fajne, nie tylko dla niego” – zaznaczył lider PO. Przyznał, że wnuk dostaje najwięcej prezentów, ale wszyscy inni członkowie jego rodziny, również dostają prezenty – od św. Mikołaja.

„I będziemy się mogli znowu spotkać w pełnym gronie, zaszczepieni” – podkreślił lider PO. Tusk dodał, że nie musiał w domu nikogo namawiać, wszyscy byli przekonani, aby się szczepić. „Może dlatego, że wszystkim nam na sobie tak bardzo zależy” – dodał.

„Domyślacie się, jak bardzo kocham moje dzieci, moje wnuczęta i dlatego jestem taki zadowolony i szczęśliwy, że wszyscy, którzy są uprawnieni, są już zaszczepieni. Ja też właśnie przyjąłem trzecią, przypominająca dawkę” – powiedział Tusk pod koniec filmu.

Zaznaczył ponadto, że teraz wszyscy razem – całą rodziną, będą mogli przywitać św. Mikołaja i spędzić wspólnie święta. „Jeśli kochasz, to się szczep” – zaapelował były premier.

W piątek Ministerstwo Zdrowia podało, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u 26 965 kolejnych osób. Zmarło 470 chorych z COVID-19. Od początku pandemii blisko mln osób zakaziły się koronawirusem, zanotowano tys. przypadków śmiertelnych. (PAP)

Autor: Daria Kania

REKLAMA

2115247187 views

REKLAMA

2115247419 views

REKLAMA

REKLAMA

2117043809 views

REKLAMA

2115247559 views

REKLAMA

2115247658 views

REKLAMA

2115247766 views