REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaKierowcySzybciej i sprawniej dzięki nowemu portalowi WWW.ALLABOUTTRUCKS.US

Szybciej i sprawniej dzięki nowemu portalowi WWW.ALLABOUTTRUCKS.US

-

Gdyby sukces w jakimkolwiek biznesie był gwarantowany, nie byłoby osoby, która by nie spróbowała własnej działalności. Tymczasem w życiu nie jest tak łatwo i aby wypłynąć na szerokie wody, potrzeba dużo determinacji, ciężkiej pracy, troszkę szczęścia i osobistego podejścia do klienta.

REKLAMA

Dla każdej firmy konsultingowej punkt ostatni, czyli osobiste podejście do klienta, to zaistnieć albo nie na rynku. Słuchać, uczyć się i wyciągać wnioski to podstawa. Tych fundamentów trzyma się ALL ABOUT TRUCKS. Wiedza, szacunek dla klienta i pomoc we wszystkich, czasami wydawałoby się niemożliwych sytuacjach, towarzyszy nam już drugą dekadę.

„We put Truckers first” nie jest pustym sloganem zamieszczonym w głównym miejscu na naszej stronie internetowej, ale faktem towarzyszącym od początków powstania i wdrażanym w życie każdego dnia. Faktem, którego trzymają się wszyscy współpracownicy, bo w AAT nie ma pracowników. Każda osoba traktuje firmę jak własną, a co za tym idzie interes każdego klienta priorytetowo.

Sophia Loren kiedyś powiedziała „rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę”. AAT traktuje truckerów jak najbliższą rodzinę i niejednokrotnie daliśmy dowody na to, wykonując pracę która daleko odbiegała od szablonowych poczynań „normalnych urzędników”.

Pomimo że Departament Transportu stanu Illinois jakby zatrzymał się w czasie, a większość spraw trzeba nadal załatwiać osobiście lub przez telefon, AAT postanowiło iść z duchem czasu i sprostać wymaganiom dwudziestego pierwszego wieku.

Znając od podszewki problemy firm transportowych, starając się zdjąć z barków właścicieli tychże biznesów część najbardziej nielubianą przez większość, a popularnie zwaną biurokracją (tzw. robota papierkowa) w lipcu tego roku, po ponad 14 miesiącach prac i konsultacji, w ręce posiadaczy ciężarówek AAT oddaje zupełnie nowe narzędzie.

Całkowicie nowy portal www.allabouttrucks.us usprawnia i znacznie przyspiesza kontakt pomiędzy pomiędzy klientem a biurem AAT. Odnajdziecie tam informacje dotyczące wszystkich aspektów pracy w transporcie kołowym. Począwszy od otwierania nowych korporacji, poprzez rejestracje i rożnego rodzaju zezwolenia, aż po testy narkotykowe oraz wszystkie formy i aplikacje.

Dla właścicieli ciężarówek którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z „trokerką” i nie są odpowiednio zaznajomieni ze wszystkimi procedurami i terminami używanymi przez zawodowców z branży transportowej, zamieszczone są obszerne wyjaśnienia łącznie z listą potrzebnych dokumentów i zaświadczeń.

Na stronie również można wypełnić niezbędne formy oraz umówić się na spotkanie. Wszystko przedstawione jest w zrozumiałej i przejrzystej formie, co można sprawdzić zarówno na komputerze, jak i w mobilnej formie na ekranach telefonów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i wierzymy, że wpłynie ona na znacznie lepszą współpracę oraz na obopólny rozwój.

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy ALL ABOUT TRUCKS. We put Truckers first!

REKLAMA

2102960190 views

REKLAMA

2102960423 views

REKLAMA

2104756815 views

REKLAMA

2102960566 views

REKLAMA

2102960666 views

REKLAMA

2102960775 views