REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kierowcy Nowoczesne szukanie pracy dla kierowców

Nowoczesne szukanie pracy dla kierowców

-

Co robią właściciele dużych hurtowni, czy innych biznesów nie wymagających wysoko wykwalifikowanych pracowników, kiedy potrzebują dodatkowych rąk do pracy?
Dzwonią do agencji pracy. Agencja wyszukuje odpowiednich ludzi, sprawdza i potwierdza ich kwalifikacje i często zdarza się, że nawet dowozi na miejsce zatrudnienia.

Do niedawna taka forma pomocy nie była dostępna dla właścicieli firm transportowych. Musieli oni na własną rękę rekrutować kierowców, najczęściej zamieszczając ogłoszenia w prasie. Od kilku lat również w internecie można znaleźć kilka pomocnych platform, jednak agencje pracy poświęcone wyłącznie kierowcom CDL nie istniały.

REKLAMA

Dzięki technologii dwudziestego pierwszego wieku i na tym polu nastąpiły pozytywne zmiany. Obecnie każdy, kto chciałby zatrudnić zawodowego kierowcę CDL, chociażby na jedną trasę, może skorzystać z aplikacji F/Staff. Również dla kierowców poszukujących stałego bądź jednorazowego zatrudnienia aplikacja F/Staff może okazać się bardzo pomocna. Twórcy programu tak określają swoją działalność:

„Od długiego czasu współpracujemy z firmami transportowymi i kierowcami, którzy oczekują od siebie nawzajem najwyższych kwalifikacji i standardów. Teraz, dzięki F/Staff można łatwiej niż dotychczas znaleźć odpowiednią pracę dla odpowiedniej osoby. Obojętnie czy jesteś kierowcą, czy też poszukujesz kierowcy, zespół F/Staff zrobi wszystko, abyś odniósł sukces”.

Każdy zainteresowany może skontaktować się z nimi, wchodząc na stronę www.Fstaff.com, albo ściągając z App Store aplikację F/Staff. Rejestracja jest bardzo prosta i zamyka się w trzech punktach.

Kiedy kierowca po raz pierwszy otworzy aplikację, musi udostępnić swoje pliki multimedialne, kalendarz oraz możliwość monitorowania swojej lokalizacji. Następnie może się zalogować. Nazwa użytkownika i hasło zostanie przesłane pod wskazany adres internetowy. Zaraz po zalogowaniu się kierowca może rozpocząć poszukiwanie pracy.

Zatem nie ma na co czekać! Ściągnijcie aplikację F/Staff i w drogę!

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy ALL ABOUT TRUCKS! We put Truckers first!

REKLAMA

Poprzedni artykułPączki z konfiturą z róży
Następny artykułSzacunek albo kryminał 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks