REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Fotonews Foto. Kongresman, jego bielizna i kobiety

Foto. Kongresman, jego bielizna i kobiety

-

Od kilku dni amerykańskie media żyją tzw. Weinergate, czyli w wolnym tłumaczeniu “aferą bieliźnianą”. Nazwisko kongresmana Anthon’ego Weinera, który przyznał wreszcie, że to on wysłał zdjęcia swojej bielizny wraz z mocno nabrzmiałą zawartością, do młodej kobiety, nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Polityk w poniedziałek przeprosił za swój “głupi” wybryk, ale nie zamierza zrezygnować w zasiadania w Kongresie.Jak twierdzi, nie zagrożone jest także jego małżeństwo. Niedawno poslubiona małżonka Weinera jest “bardzo zawiedziona” zachowaniem męża, ale o rozwodzie nie ma mowy.

Fotografie kongresmana, jego bielizny oraz kobiet, z którymi utrzymywał erotyczą korespendencję cieszą się w sieci duża popularnoscią.

Oto “afera bieliźniana” w fotograficznym skrócie:

[cincopa AoLAYlaS4fke]

MP

Zobacz także:

Kongresman wysłał seks-zdjęcia. Rezygnacji nie będzie

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny imbecyl, który odmóżdżacze w stylu “American Pie” wziął za dekalog. 45-latek który z penisem na łby się pomieniał.
    Ameryko dokąd zmierzasz?! Wybierasz idiotów na swoich reprezentantów???

    A tak nawiasem mówiąc – jak ma się jego styl bycia i “walory” moralne wobec tego co powiedział dla “Moment Magazine”: “We weren’t a very religious household, but we had a very strong sense of our Judaism.”

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks