REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Stanisławski

-

Pewna włoska komunistka postanowiła sobie zaskarbić wdzięczność nie bardzo wiadomo kogo, ale na pewno tych co brużdżą w uspokojeniu awantur w Iraku. Ponieważ bardzo była za Husajnem swego czasu, prawdopodobnie liczyła na to, że międzynarodowy bandytyzm, który tam sieje zamieszanie, z wdzięcznością za to że kochała ludobójcę Husajna, obdarzy ją…. no czym, może taką idiotkę obdarzyć?… Tym, że ją przeniesie na łono Abrahama, gdzie skorzysta z rajskich przyjemności. Kiedy jednak zaistniała okoliczność, że naprawdę mogą jej łeb ukręcić bohaterska komunistka podniosła lament o wycofanie wojsk włoskich, w celu ratowania jej komunistycznej skóry.


Wojska się nie wycofały, ale ktoś musiał komuś posmarować, bo idiotkę, która lazła tam, gdzie jej nie posiali, odzyskano. Traf jednak nieszczęśliwy sprawił to, że omyłkowo ustrzelono tego kto idiotkę ratował. To tak się często dzieje, nawet w naszych, polskich Tatrach. Oto zjawia się jakiś idiota, który głosi, że on się musi sprawdzić, że adrenalina, że on lubi zagrożenia, itp, itd. Lezie, lezie na szczyty. I tam utyka! … I co z adrenaliną, sprawdzaniem się, zaglądaniem w oczy zagrożeniu?… Nic z tych rzeczy! Jest normalny, śmierdzący, tchórzliwy lamento-skowyt: ratunku!


I lezą nasi ratownicy, ścią-gają idiotę ze ściany. Płacimy za to wszyscy państwowe, lub społeczne pieniądze, które mogłyby pójść na jakiś szlachetny cel, chociażby na śniadania szkolne dla głodnych dzieci, z ubogich rodzin.
I dobrze gdy tylko na tym się kończy. Ale nieraz jest tak, że są okropne warunki pogodowe, a idiotę trzeba ratować, bo to podobno człowiek. I zdarza się, całkiem nie rzadko, że ratując durnia – ginie ratownik, niejednokrotnie osieracając dzieci!


Zmarły nie tak dawno pan Herligh-Grudziński napisał, że komunista przy władzy, zawsze okaże się swołoczą! święte słowa! Oprócz komunistki włoskiej, która polazła tam dzie jej nie posiali, komuniści rosyjscy też włażą tam, gdzie już ich być nie powinno: włażą w swą niedawną ponurą historię, w swój życiorys polityczny i oto zaczynają znowu głosić, że Katyń zrobili…. Niemcy! Urzędnicy pana Putina, który tu kwiatki składał pod pomnikiem Polski Podziemnej, odmawiają wydanie dokumentów katyńskich. Inteligenci rosyjscy tu i ówdzie głoszą, że Rosja musi być imperium, bo inaczej nie ma Rosji.
Na naszym polskim podwóreczku też mamy podobne ciągotki, też tu i ówdzie inteligent od siedmiu boleści głosi, że nie ma Polski bez … uwecji. że choćby i z PZPR, ale UW być musi, za to ręczy PD, partia dużyrnych ruchu, partia dośrodkowa, partia dokoluśka wszystko nasze, partia dreptaków, partia drapaków z innych partii, partia dojna, Partia Dryfująca!


Wyobrażam sobie jak mu-szą cierpieć w tej chwili ci, co za wcześnie zdryfowali z SLD i połaszczyli się na SdlP. Jak się męczą namiętnie Nałęcz i Celiński!
A świat nadal trwa w podziwie dla siebie samego, jakie to jeszcze człowiek brednie o sobie samym wymyśli! Przecież taka Unia Europejska, w której 82 procent deklaruje przynależność do chrześcijaństwa, zabrania w konstytucji już nie tylko to zaznaczyć, ale nawet każe odciąć się od tego, że cały ten bum cywilizacyjno techniczny, jakim szczyci się biały człowiek Europy i Ameryki, to stworzyli chrześcijanie, zaczynając działać na linii Bizancjum – Rzym! A działać w duchu tego, co dwa tysiące lat temu zaświtało w Jerozolimie! I tego nie sposób się wyprzeć. Kto to robi – ten morduje naszą, ludzką wolność. Powinien być ubezwłasnowolniony.
I to by było na tyle.

REKLAMA

2094046738 views
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

REKLAMA

REKLAMA

2094047022 views

REKLAMA

2095843471 views

REKLAMA

2094047272 views

REKLAMA

2094047410 views

REKLAMA

2094047551 views