REKLAMA

2128339269 views

REKLAMA

2128339267 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Muzułmańska Bochnia

-

„Stop islamizacji Europy i Polski”, „Polska dla Polaków” i tradycyjne staropolskie „Wy….ać” – krzyczy internet, pod dyktando prawicowych mediów i polityków, którzy na koniku izolacjonizmu, ksenofobii i zwykłej amnezji postanowili dojechać do koryta. Dyskurs zaostrza się, im bardziej śniadoskórzy przybysze zbliżają się do polskich granic.

Słyszane jeszcze tydzień temu wtrącenia, że uchodźcom wojennym trzeba pomóc, a tylko amatorów europejskiego socjalu – pogonić – tracą na sile, zagłuszane przez głosy, które otwarcie namawiają do rozwiązania siłowego i zatopienia pontonów na środku Morza Śródziemnego. Histeria eskaluje. Z jednej strony coraz bardziej zmęczony i zdesperowany tłum uchodźców i imigrantów, z drugiej – podobnie niezrównoważeni przedstawiciele narodu, zdecydowani wszelkimi środkami bronić naszej tożsamości. Nieważne za jaką cenę. Póki co w Polsce mamy 120 syryjskich uchodźców, chrześcijan zresztą, więc problemu nie ma, kogo bić za bardzo też nie. Toczy się więc wojna propagandowo-psychologiczna. Wojna na memy, filmiki w sieci, fałszywe niesprawdzone pseudonewsy z pseudoportali, które wyglądają na tyle prawdziwie, że obrońcy polskości biorą je za rzeczywisty obraz świata. W tym obrazie każdy Arab jest terrorystą i przybywa do Europy z zamiarem wprowadzenia szariatu i obcinania głów niewiernym. To, zgadzam się, jest powód do niepokoju i lęku. Tyle że przekonanie to jest zbudowane na stereotypie. Jak to stereotyp – krzywdzącym i nieprawdziwym. To tak jakby powiedzieć, że każdy Polak to alkoholik, albo że każdy Hiszpan jest matadorem.

REKLAMA

Proszę nie zrozumieć mnie źle – nie jestem zwolennikiem bezkrytycznego przyjmowania każdego i w ilości wszelkiej. Przybysze z zewnątrz powinni przynajmniej zintegrować się ze społeczeństwem i przestrzegać w kraju udzielającym gościny i schronienia miejscowego prawa; szanować miejscowe obyczaje, nie narzucając swoich. Egzamin z takiego postawienia zdrowych granic zdało USA, w którym muzułmanie integrują się całkiem dobrze, przejmując język, ucząc się zawodów i zasad funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Jednocześnie praktykują swoją religię i kulturę, w czym nikt im nie przeszkadza. W Chicago i okolicach mieszka 400 tysięcy muzułmanów, istnieje 90 meczetów. Nikt nikomu głów nie obcina, nikt nie kamienuje niewiernych kobiet na ulicach ani nie batoży publicznie odstępców od doktryn Mahometa. Muzułmanie chodzą do szkół, na uniwersytety, prowadzą restauracje, kawiarnie i stacje benzynowe, stają do wyścigu po stanowiska i często z powodzeniem realizują swój american dream. Szanują nową ojczyznę, ponieważ ona dała im szansę na rozwój i lepsze życie. Czy są zasymilowani? Nie mniej ani bardziej niż chicagowska Polonia. Czy są zintegrowani? Jak najbardziej. Czy są inwigilowani przez służby? Jeszcze jak!

Problem wędrówki ludów będzie narastał i zmierzyć się można z nim na kilka sposobów, ale wśród nich na pewno nie ma histerii. Inna sprawa, że uchodźcy zjawiają się w bardzo nietrafionym momencie, w samym środku przedwyborczej gorączki. Polscy politycy zamiast uspokajać rozhuśtane emocje, z lubością je podkręcają, licząc na wyborcze profity. Z jednej strony obserwujemy przestraszoną zachowawczość rządu Ewy Kopacz, z drugiej narodowowyzwoleńczą niemalże retorykę PiS-u, zbudowaną na panice i lęku. Moim zdaniem z całej awantury wyniknie to, co w swoim wystąpieniu podczas sejmowej debaty zapowiedział prezes Kaczyński, że „Orban miał rację”. Polska zamknie się w skorupce i nastroszy, bo to najłatwiejsze.

A wystarczy się zastanowić, wziąć kilka głębszych oddechów i sprawę rozpatrzyć na zimno. Polska zamierza przyjąć dwanaście tysięcy uchodźców. Załóżmy, że większość z tych przybyłych zostanie w Polsce, co jest wysoce nieprawdopodobne. Jako że w zamorską podróż wybrali się głównie mężczyźni, do Ahmeda dołączy żona i gromadka dzieci, a liczba uchodźców wzrośnie do – powiedzmy – stu tysięcy. Z tego, przy śmiałych założeniach, zostanie jedna trzecia, reszta potraktuje Polskę jako kraj tranzytowy i pojedzie dalej. Zostanie ze trzydzieści tysięcy osób, tyle ile mieszka w małopolskiej Bochni. Jeśli ktoś jest w stanie mnie przekonać, że populacja wielkości bocheńskiej może zaburzyć tożsamość i bezpieczeństwo 38-milionowej Polski – to życzę powodzenia.

Grzegorz Dziedzic

fot.Nake Batev/EPA

15 KOMENTARZE

 1. Zazwyczaj zgadzam sie z Grzegorzem Dziedzicem ,ale nie tym razem.Panie Grzegorzu u prosze nie ignorowac i nie bagatelizowac muzulmanskieg zagrozenia.Najwyrazniej przed napisaniem artykulu chyba nie odrobil pan lekcji.Napisal pan ,ze muzulmanie w Stanach dobrze sie integruja ,troche dziwne wnioski zwazajac na fakt ,ze w Dearborn MI wlasnie powstala pierwsza w USA muzululmanska strefa “No Go” .Wklejam link do filmiku z Dearborn MI ,na ktorym widac Ta wspaniale integracje muzulmanow ze spoleczenstwem amerykanskim.Sa tam katolicy ,ktorzy wyszli na ulice w koszulkach z napisem ” Jesus” niosacy plakaty z cytatami z Biblii. Prosze sobie dokladnie obejrzec Jak zostali potraktowani I zastanowcie sie nad trescia swojego artykulu.

  https://www.youtube.com/watch?v=VDogPPprwQs

  Ktos moze mi zarzucic ,ze mam chora wyobraznie I wyolbrzymiam problem ,moja odpowiedzia beda slowa polskiego muzulmanina znalezione w sieci.Skomentował on w ostry sposób trwający obecnie kryzys imigrancki i pomysły sprowadzenia do Polski imigrantów.„To zaplanowana inwazja” – pisze .

  -„Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

  Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu.

  Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

  Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”

  Dla poparcia jego slow Wklejam linki do dwoch ksiazek dostepnych na Amazon, prosze zwrocic uwage na tytuly:
  “Modern Day Trojan Horse: Al-Hijra, the Islamic Doctrine of Immigration, Accepting Freedom or Imposing Islam?” Czyli “Kon trojanski wspolczesnych czasow Al-Hijra Islamska doktryna imigracyjna akceptacja wolnosci czy narzucanie Islamu” Ksiazka Ta byla wydana w 2009 roku!!!
  http://www.amazon.com/Modern-Day-Trojan-Horse-Immigration/dp/0979492955/ref=pd_sim_14_3?ie=UTF8&refRID=0ADR4EE1WTHP27BRK0FQ&dpID=51YfIHDypIL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR107%2C160_

  Oraz druga :
  “Refugee Resettlement and the Hijra to America ”

  http://www.amazon.com/Refugee-Resettlement-America-Civilization-Reader/dp/1508820708/ref=pd_sim_14_1?ie=UTF8&refRID=1ZNNFF3A6STACWAPE10S&dpID=411EyiSjsqL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL480_SR321%2C480_

  Czemu tez pan nie wspomnial o Kanadzie ,ktora przyjela islamskich uchodzcow a Ci w niedziele poszli pod Kosciol ,Zeby obrzucac wychodzacych z kosciola ludzi kamieniami?

 2. Moj komentarz nie pojawil sie Wiec umieszczam go po raz drugi.Zazwyczaj zgadzam sie z Grzegorzem Dziedzicem ,ale nie tym razem.Panie Grzegorzu u prosze nie ignorowac i nie bagatelizowac muzulmanskieg zagrozenia.Najwyrazniej przed napisaniem artykulu chyba nie odrobil pan lekcji.Napisal pan ,ze muzulmanie w Stanach dobrze sie integruja ,troche dziwne wnioski zwazajac na fakt ,ze w Dearborn MI wlasnie powstala pierwsza w USA muzululmanska strefa “No Go” .Wklejam link do filmiku z Dearborn MI ,na ktorym widac Ta wspaniale integracje muzulmanow ze spoleczenstwem amerykanskim.Sa tam katolicy ,ktorzy wyszli na ulice w koszulkach z napisem ” Jesus” niosacy plakaty z cytatami z Biblii. Prosze sobie dokladnie obejrzec Jak zostali potraktowani I zastanowcie sie nad trescia swojego artykulu.

  https://www.youtube.com/watch?v=VDogPPprwQs

  Ktos moze mi zarzucic ,ze mam chora wyobraznie I wyolbrzymiam problem ,moja odpowiedzia beda slowa polskiego muzulmanina znalezione w sieci.Skomentował on w ostry sposób trwający obecnie kryzys imigrancki i pomysły sprowadzenia do Polski imigrantów.„To zaplanowana inwazja” – pisze .

  -„Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

  Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu.

  Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

  Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”

  Dla poparcia jego slow Wklejam linki do dwoch ksiazek dostepnych na Amazon, prosze zwrocic uwage na tytuly:
  “Modern Day Trojan Horse: Al-Hijra, the Islamic Doctrine of Immigration, Accepting Freedom or Imposing Islam?” Czyli “Kon trojanski wspolczesnych czasow Al-Hijra Islamska doktryna imigracyjna akceptacja wolnosci czy narzucanie Islamu” Ksiazka Ta byla wydana w 2009 roku!!!
  http://www.amazon.com/Modern-Day-Trojan-Horse-Immigration/dp/0979492955/ref=pd_sim_14_3?ie=UTF8&refRID=0ADR4EE1WTHP27BRK0FQ&dpID=51YfIHDypIL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR107%2C160_

  Oraz druga :
  “Refugee Resettlement and the Hijra to America ”

  http://www.amazon.com/Refugee-Resettlement-America-Civilization-Reader/dp/1508820708/ref=pd_sim_14_1?ie=UTF8&refRID=1ZNNFF3A6STACWAPE10S&dpID=411EyiSjsqL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL480_SR321%2C480_

  Czemu tez pan nie wspomnial o Kanadzie ,ktora przyjela islamskich uchodzcow a Ci w niedziele poszli pod Kosciol ,Zeby obrzucac wychodzacych z kosciola ludzi kamieniami?

 3. Chyba zaczne maly cykl pt :wspaniali muzulmanscy uchodzcy ,gdzie bede wklejal przyklady zachowania muzulmanskich uchodzcow w krajach,ktore je goscinnie przyjely z otwartymi ramionami.Przyklad 1:

  “27-letni imigrant przebywający w jednym z ośrodków w Niemczech zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Policja podczas aresztowania gwałciciela zastrzeliła ojca dziewczynki.

  W nocy z wtorku na środę na terenie ośrodka dla uchodźców doszło do tragicznych wydarzeń.
  Najpierw przebywający w nim 27-letni imigrant zgwałcił 8-letnią dziewczynkę, po tym jak zaciągnął ją wieczorem do pobliskiego parku. Potem policja zastrzeliła jej zrozpaczonego ojca.
  Gdy policja przybyła na teren ośrodka w celu zatrzymania gwałciciela, w okolicy pojawił się ojciec zgwałconej dziewczynki. Mężczyzna – jak przekonują niemieckie media – chciał zemścić się na 27-latku. Gdy policja zakuwała przestępcę w kajdanki, ojciec ruszył w jego stronę krzycząc, że „nie przeżyje” spotkania z nim i ugodził go nożem.

  Niemiecka policja niewiele się zastanawiając, otworzyła w kierunku załamanego ojca zgwałconej dziewczynki ogień. Postrzelony mężczyzna został szybko przewieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jego życia.

  W sprawie zastrzelenia ojca zgwałconej 8-latki zostało wszczęte śledztwo, które sprawdzi czy użycie broni było potrzebne.”
  http://pikio.pl/niemcy-imigrant-zgwalcil-8-latke-policja-zastrzelila-jej-ojca/

 4. Wspaniali muzulmanscy uchodzcy ,kolejna odslona :

  Czwartek, 22 września (12:59)
  Aktualizacja: Czwartek, 22 września (14:37)
  Zabójstwo Polki w Wielkiej Brytanii. Ciało 20-letniej kobiety znaleziono w poniedziałek w High Wycombe, mieście położonym na północny zachód od Londynu w hrabstwie Buckinghamshire. W sprawie oskarżonych zostało dwóch imigrantów. Zarówno policja, jak i polska ambasada w Londynie wykluczają ksenofobiczne tło zabójstwa. Jak ustalił dziennikarz RMF FM Marcin Zaborski, rzecznik Praw Obywatelskich pojedzie do Londynu, żeby rozmawiać o ostatnich atakach na Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-20-letnia-polka-zamordowana-na-wyspach-rpo-zaniepokojony-ata,nId,2278457

 5. Wspaniali muzulmanscy uchodzcy ciag dalszy :

  “W paryskiej dzielnicy Saint-Denis, grupa imigrantów z Bliskiego Wschodu zaatakowała autobus pełen ludzi. W pewnym momencie napastnicy podpalili pojazd.
  Mimo, że wszystko działo się blisko tydzień temu to większość francuskich mediów przemilczała wydarzenie. Jedynym portalem, który o tym wspomniał był Le Parisen.

  Do ataku imigrantów na autobus doszło 28 lipca w okolicach godz. 1. w nocy. Napastnicy najpierw próbują wybić szyby w autobusie krzycząc „Allah Akbar”, a następnie rzucili koktajlem mołotowa w kierowcę. Pojazd natychmiast stanął w płomieniach, po czym nastąpił wybuch.

  Na szczęście pasażerom udało się uciec z autobusu. Wszyscy ruszyli do ucieczki, gdy tylko usłyszeli okrzyki „Allah Akbar”.”

  http://pikio.pl/francja-imigranci-podpalili-autobus-pelen-ludzi/

 6. Wiadomosc z dzis do serii ” wspaniali muzulmanscy uchodzcy”:

  “W Reinickendorf, północno-zachodniej dzielnicy Berlina ostatniej nocy około 50 mieszkańców schroniska dla uchodźców wszczęło awanturę i zaatakowało pracowników służby wartowniczej. Interweniować musiała policja. Schronisko dla uchodźców mieści się w sali gimnastycznej jednej ze szkół w Reinickendorf.

  Jak podaje policja, we wczesnych godzinach porannych ktoś zapalił światło w sali. Grupa rozzłoszczonych migrantów rozbiła szklane drzwi i wdarła się do biura służby wartowniczej. Biuro zostało zdewastowane i ukradziono osobiste rzeczy pracowników. Uszkodzono także prywatny samochód jednego z ochroniarzy.

  Mieszkańcy schroniska bili i kopali wartowników, którzy wycofali się z sali i wezwali policję. Funkcjonariusze znaleźli na ziemi 28-letniego mężczyznę, który był pijany do nieprzytomności. Zaczął on na oślep okładać funkcjonariuszy, którzy starali się udzielić mu pomocy. Obezwładniono go i umieszczono na oddziale psychiatrycznym w szpitalu.

  Policja wszczęła dochodzenie, m.in. ze względu na ciężkie przypadki zakłócania spokoju, niszczenie mienia, włamanie i usiłowanie niebezpiecznego uszkodzenia ciała.

  Jak donosi “Berliner Zeitung”, schronisko to ma wkrótce zostać zlikwidowane. Władze Berlina zajęły salę gimnastyczną szkoły w grudniu ub. roku, by móc szybko umieścić tam napływających masowo uchodźców.”

 7. Kolejna wiadomosc do cyklu ” wspaniali muzulmanscy uchodzcy”:

  “Na południu Holandii po powtarzających się co chwilę zamieszkach wywoływanych przez imigrantów wprowadzono stan alarmowy. Lokalne władze mają nadzieję, że pomoże to w uspokojeniu sytuacji i poprawie bezpieczeństwa.
  Przez ostatnie tygodnie w jednym z miast na południu Holandii, Maassluis, regularnie dochodzi do zamieszek i wybryków chuligańskich jakich dopuszczają się przebywający tam imigranci (najprawdopodobniej pochodzący z Maroka).
  Młodzi mężczyźni grożą mieszkańcom, niszczą publiczne mienie i prowokują zamieszki z policją. Sytuacja urosła do tego stopnia, że mieszkańcy Maassluis zapowiedzieli, że jeśli władze niczego nie zrobią w tej sprawie to sami ją załatwią.
  Ze względu na narastające niepokoje i możliwości eskalacji konfliktu pomiędzy wszczynającymi zamieszki imigrantami a obywatelami Holandii, lokalne władze zdecydowały się na wprowadzenie stanu alarmowego, który potrwa dwa tygodnie.
  Według dekretu, który został wydany przy okazji wprowadzenia stanu alarmowego, nikt nie będzie wpuszczany do dzielnicy, w której przebywają imigranci. Obowiązuje również zakaz zgromadzeń oraz zakaz zasłaniania twarzy.
  W kontekście sytuacji na południu Holandii, jeden z głównych polityków antyimigranckiej partii PVV, Geert Wilders zażądał od holenderskiego rządu zamknięcie granic dla wszystkich imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.
  – Marokańskie szumowiny muszą zniknąć z ulic. Muszą trafić do więzienia i opuścić ten kraj. To nasz kraj! – stwierdził Wielders na Twitterze.”

  http://pikio.pl/holandia-stan-alarmowy-na-poludniu-kraju-imigranci-demoluja-miasto/

 8. Kolejna odslona” wspanialych muzulmanskich uchodzcow”:

  “W środę po południu w Brukseli doszło do zamachu na patrolujących ulice policjantów. Napastnik został unieszkodliwiony strzałem. Prokuratura wszczęła śledztwo, ponieważ atak został uznany za zamach terrorystyczny.
  W zamieszkanej w większości przez imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki dzielnicy Brukseli, Schaerbeek, w środę po południu doszło do zamachu terrorystycznego na policjantów.
  Dwóch funkcjonariuszy zostało ciężko rannych. Jeden został ugodzony nożem w brzuch, a drugi w szyję. Aktualnie przebywają w szpitalu.
  Napastnik zbiegł z miejsca ataku, jednak szybko odnalazł go inny patrol policji. Podczas zatrzymania mężczyzna stawiał opór (złamał jednemu z policjantów nos) co sprawiło, że policjanci użyli broni palnej w celu unieszkodliwienia niebezpiecznego osobnika. Postrzelony w nogę napastnik został skuty kajdankami i aresztowany.

  – Mamy wszelkie podstawy sądzić, że chodzi o atak terrorystyczny. W tej chwili nie możemy powiedzieć nic więcej, bo zbieramy informacje – powiedział tamtejszy rzecznik prokuratury.”

  http://pikio.pl/bruksela-zamach-na-policjantow-sa-ranni-video/

 9. A tego newsa dedykuje dla Zza kaluzy – wielkiego obroncy islamu i wroga wszystkiego co polskie.

  ” Dramat. W Calais brutalnie zgwałcono tłumaczkę. Decyzja zapadła, to koniec
  Autor: Wiadomości Pikio – Paź 18, 2016

  Gwałtem z nożem na gardle skończyła się próba nakręcenia reportażu o nieletnich przebywających bez opieki w Calais. Ofiarą chutliwych imigrantów padła pochodząca z Afganistanu tłumaczka towarzysząca dziennikarzowi. Policja wciąż poszukuje sprawców gwałtu.

  Sytuacja miała miejsce w Nowej Dżungli, dzikim obozie imigrantów w Calais. W nocy z poniedziałku na wtorek pojawił się tam dziennikarz wraz z tłumaczką języka paszto. Mężczyzna chciał nakręcić reportaż o nieletnich w obozie.

  Jednak już na obrzeżach obozu dziennikarza i tłumaczkę przyjęto z agresją. Oboje padli bowiem ofiarą napaści, jakiej dopuściła się trójka afgańskich uchodźców. Ci chcieli na początku obrabować dwójkę z materiałów zgromadzonych do reportażu.

  Sytuacja zmieniła się jednak, kiedy jeden z Afgańczyków zaczął napastować 38-letnią tłumaczkę, a potem doszło do gwałtu. By kobieta się nie wyrywała, napastnik cały czas groził jej nożem. Dwóch pozostałych trzymało z nożem przy gardle dziennikarza, który bezradnie patrzył jak uchodźca gwałci jego koleżankę.

  Wkrótce agresorzy puścili dziennikarza i zgwałconą tłumaczkę. Ci udali się natychmiast na komendę policji w Calais, gdzie zgłosili przestępstwo. Kobieta trafiła pod obserwację lekarzy, natomiast policja zaczęła poszukiwania trzech Afgańczyków, którzy dopuścili się napaści. Funkcjonariusze wciąż szukają przestępców.

  Decyzja zapadła, to już koniec obozu. Na jego likwidację zgodził się już francuski sąd administracyjny. Do końca roku obozu w Calais ma już nie być.”

  http://pikio.pl/calais-tlumaczka-przeprowadzala-wywiad-w-nowej-dzungli-zgwalcili-ja-uchodzcy/

  I jeszcze fragment wypowiedzi z forum na WP.

  “Islam to nie jest ‘religia’ to IDEOLOGIA. Jak nazizm czy komunizm. “Islam to wszystko”. Islam kontroluje każdy aspekt życia i wymaga fanatycznego oddania. Jak w sekcie. Ma prosty plan i przesłanie – islamski pokój który polega na tym, że niemuzułmanów już nie ma. Poczytajcie koran – islam nie jest żadną religią – jest to komplementarny i holistyczny system totalitarny przy którym faszyzm jest niewinną ideologią, islam nie ma prawa współistnieć z czymkolwiek, dopóki po ziemi będą stąpać niemuzułmanie islam będzie ich fizycznie eliminował. Wpuszczenie islamu do Europy to perspektywa wojny totalnej z żydami, chrześcijanami, ateistami a na koniec także z innymi odłamami islamu. Historia islamu to historia wojen, oni nie wiedzą co to jest pokój. Dla Europy to powrót do średniowiecza w którym islam tkwi w krajach arabskich Wczoraj zero dziś tysiące jutro… miliony które będą rodzić następne setki milionów… Hijra – podbój przez zasiedlenie.”

 10. Nastepy przyklad muzulmanskiej milosci do blizniego:

  “Niemcy: Polowanie na chrześcijan w obozach dla uchodźców. Prawie wszyscy doświadczyli przemocy
  Autor: Wiadomości Pikio – Paź 19, 2016

  Organizacja katolicka Open Doors przedstawiła właśnie swój raport dotyczący traktowania chrześcijańskich uchodźców w obozach imigranckich. Dane są zatrważające. Według raportu bowiem, prawie wszyscy chrześcijańscy przybysze padli ofiarą przemocy.

  Open Doors podaje, że aż 91% chrześcijańskich uchodźców zostało pobitych w obozach dla uchodźców. Agresorami są zazwyczaj imigranci islamscy, którzy nie kryją swojej niechęci do chrześcijan. Co więcej, najgorzej mają chrześcijanie, którzy przeszli na tę wiarę z islamu. Dla tych ludzi oprawcy nie mają mieć litości.

  – Chrześcijanie w tych obozach żyją w nieustającym poczuciu zagrożenia, dość powiedzieć, że zaledwie 17 procent tych, którzy padli ofiarami przestępstw zdecydowało się je zgłosić. Szczególnie brutalnie traktowani są uchodźcy, którzy konwertowali z islamu na chrześcijaństwo – komentuje sprawę korespondent TVP.

  Według raportu, do przemocy wobec chrześcijan dochodzi tak często, dlatego, że ci nie są wystarczająco chronieni. Są bowiem zdecydowaną mniejszością wśród przybyszów z Bliskiego Wschodu. Co więcej, strażników w takich ośrodkach zwykle rekrutuje się spośród muzułmanów zamieszkujących już Niemcy. Ci zaś przymykają oko na akty przemocy swoich braci w wierze.

  Dzięki temu wielu z agresorów nigdy nie odpowiedziało za swoje winy. Czując się bezkarni, posuwają się nawet do grożenia śmiercią. W gnębienie chrześcijan angażować się mają kobiety.

  – Kobieta z Macedonii zaatakowała mnie nożem, obrażając i krzycząc: – „nie możesz wejść do kuchni i tu gotować, bo jesteś obrzydliwą, jedzącą wieprzowinę niewierną. Nie możesz tu wchodzić, jeżeli jeszcze raz cię tu zobaczę, zabije cię” – relacjonuje syryjska chrześcijanka.

  48% spośród zaatakowanych bała się, że ataki będą się powtarzać, dlatego nie zgłaszali aktów przemocy. 36% z zaatakowanych milczy, bo boi się pogorszenia sytuacji. Z kolei 14% chciało zgłosić atak, ale nie potrafili pokonać bariery językowej.

  Badanie Open Doors przeprowadzono na 734 chrześcijańskich imigrantach z obozów dla uchodźców na terenie całych Niemiec.”

 11. Takie wartosci ,przywoza ze soba muzulmanie do zachodniej cywilizacji .Kolejny wpis do mojej serii.
  “Austria: Nastolatek złożył 3 owce w ofierze. Rytuałem chciał oddać cześć Allahowi
  Autor: Wiadomości Pikio – Paź 20, 2016

  Niemałe oburzenie wywołała w Austrii sprawa mieszkającego w Graz nastolatka, który kupił trzy owce tylko po to, by złożyć je Allahowi w ofierze. Młody muzułmanin chciał podziękować za uzdrowienie ojca. Teraz sąd skazał go na miesiąc więzienia w zawieszeniu.

  Sprawa sięga kwietnia tego roku, kiedy to stan zdrowia ciężko chorego ojca nastoletniego Turka znacznie się polepszył. Chłopiec postanowił więc wraz z matką, że podziękują Allahowi za ten cud. Kupili więc trzy owce od rolnika, którego ofertę znaleźli w internecie.

  Chłopak miał związać owce i ułożyć je na podłodze. Kiedy odmawiał koraniczną modlitwę, jego matka trzymała niespokojne owce. Później nastolatek poderżnął gardło każdemu ze zwierząt. Jak mówi Turek, owce umarły szybko.

  – Związałem zwierzęta, które były ułożone na podłodze, moja matka trzymała im mocno nogi. Odmówiłem modlitwę z Koranu, a później po prostu poderżnąłem im gardło. Zwierzęta zdechły bardzo szybko, wszystko trwało co najwyżej kilka minut – opowiadał w sądzie muzułmanin.

  Ofiarowanie owiec mocno wzburzyło społeczeństwo austriackie i media, które żądały surowego ukarania matki i jej syna. Pomijając fakt, że ubój rytualny jest całkowicie zakazany w Austrii, nastolatek nie podał zwierzętom środku znieczulającego, który jest wymagany przy każdym uboju.

  Nastoletni Turek otrzymał karę miesiąc pozbawienia wolności w zawieszeniu. 46-letnia matka natomiast została skazana na 150 godzin prac społecznych. Kobieta niechętnie podchodziła do kary tłumacząc się swoją cukrzycą. Kiedy jednak sąd przypomniał jej, że zamienna kara to 2 lata więzienia – od razu się zgodziła na prace społeczne.”

  http://pikio.pl/austria-nastolatek-zlozyl-3-owce-w-ofierze-rytualem-chcial-oddac-czesc-allahowi/

 12. A jak sie wam podoba taka wizja przyszlosci ?
  “W tym brytyjskim mieście jest 48 białych obywateli. Boją się wychodzić z domu
  Autor: Wiadomości Pikio – Lis 9, 2016

  W miasteczku Savile Town Brytyjczycy są w mniejszości wobec przyjezdnych. Według badań i spisów ludności, w miasteczku na około 4 tys. mieszkańców, 48 osób to Brytyjczycy. Resztę stanowią imigranci z Bliskiego Wschodu.

  Tak mała ilość Brytyjczyków w Savile Town doprowadziła do sytuacji, że mieszkający tu nawet od lat imigranci, nie potrafią posługiwać się językiem angielskim lub słabo nim władają. Wszystko przez to, że imigranci po prostu nie mają z kim po angielsku rozmawiać. Choć nie są w stanie się w ten sposób zasymilować, wśród swoich łatwiej im żyć na obcej ziemi i sami dążą do tworzenia takich społeczności.

  Większość z mieszkających tu ludzi to muzułmanie. Prawie wszystkie kobiety w miasteczki to żony sprowadzone do Savile Town przez ich mężów. Ci bowiem pierwsi przybyli do mieściny i systematycznie wypierali Brytyjczyków.

  Lorraine Matthews, jedna z Brytyjek mieszkających w mieście, mówi, że wychodzenie po zmierzchu z domu jest bardzo niebezpieczne. Po mieście kręcą się wtedy grupki młodych muzułmanów, które sprawiają, że „człowiek obco czuje się we własnym mieście”.

  Jean Wood, jedna z najstarszych mieszkanek miasta, twierdzi, że nie trzeba nawet wychodzić z domu, by stać się obiektem agresji. Według 76-latki, muzułmanie od dawna czyhali na zakup jej domu, a kiedy umarł jej mąż zaczęli otwarcie na nią naciskać.

  – Od śmierci mojego męża nie minęły nawet 24 godziny, a muzułmanie mieszkający w okolicy przyczepili do moich drzwi kartkę z napisem mówiącym, że chcą kupić mój dom. Mimo tego, że byłam w żałobie, to w notatce nie było w ogóle mowy o pogrzebie czy śmierci mojego męża – mówi Wood.

  Savile Town, choć jest przypadkiem skrajnym, nie należy do odosobnionych. Innym miejscem w Wielkiej Brytanii, gdzie Brytyjczycy wypierani są przez imigrantów, jest chociażby hrabstwo Lancashire. W niektórych jego rejonach imigranci muzułmańscy stanowią 95% społeczności.”

  http://pikio.pl/w-tym-brytyjskim-miescie-jest-48-bialych-obywateli-boja-sie-wychodzic-z-domu/

 13. Kolejny przyklad szacunku do kobiet spod znaku Allaha:
  “Niemcy: Zawiązał żonie pętlę na szyi i wlókł ją za samochodem. Wszystko na oczach 2-letniego syna
  Autor: Wiadomości Pikio – Lis 22, 2016

  W stanie krytycznym jest kobieta, którą mąż chciał zabić w okrutny sposób. 38-letni obywatel Niemiec, przywiązał bowiem swoją małżonkę za szyję do haka holowniczego samochodu i przez 5 minut ciągnął po jezdni. Gehenna matki rozgrywała się na oczach jej 2-letniego syna.

  Do zdarzenia doszło w miejscowości Hameln. W niedzielę około godziny 18:00 38-letni mężczyzna zaciągnął swoją żonę na ulicę, gdzie zawiązał jej pętlę na szyję, a drugi koniec sznura zaczepił o hak holowniczy samochodu. 28-latka przez 250 metrów była ciągnięta po ulicy. Z samochodu, który prowadził 38-latek, całe zajście obserwował 2-letni syn pary.

  Okrutny mąż miał uprzednio ranić żonę ostrym narzędziem. Jak podają bowiem niemieckie media, 28-latka miała rany kłute, które miały być zadanie kobiecie jeszcze podczas kłótni w domu, na chwilę przed ciągnięciem jej za wozem.

  Po przejechanych trzech ulicach i około 5 minutach ciągnięcia kobiety za samochodem, lina, do której była przywiązana kobieta, obluzowała się i 28-latka spoczęła na jezdni. Kobietą natychmiast zajęli się przechodnie, którzy wezwali policję i karetkę. Ofiara została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki. Wciąż toczy się walka o jej życie.

  Jeszcze tego samego wieczoru na komisariat policji zgłosił się 38-letni mąż kobiety. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. 38-latek nie wyjawił motywu swoich działań.

  Wiadomo jednak, że małżeństwo nie pochodzi z Niemiec. Zarówno mąż jak i żona należą do dużych kurdyjskich klanów. W 2013 roku wzięli tradycyjny muzułmański ślub, ale kiedy kilka miesięcy później okazało się, że Kurdyjka jest w ciąży, mąż zostawił ją samą z dzieckiem. 38-latek nie oddał jednak złota i prezentów, które otrzymał w posagu. Od tamtego momentu trwa konflikt między rodzinami.”

  http://pikio.pl/niemcy-zawiazal-zonie-petle-na-szyi-i-wlokl-ja-za-samochodem-wszystko-na-oczach-2-letniego-syna/

 14. Niemcy: Makabryczne morderstwo. Imigrant spalił żywcem na ulicy matkę dwójki dzieci
  Autor: Wiadomości Pikio – Gru 11, 2016

  Do makabrycznego morderstwa doszło w Niemczech. W biały dzień, na środku ulicy imigrant spalił żywcem kobietę, matkę dwójki kilkuletnich dzieci.

  Do makabrycznego morderstwa doszło w niemieckim Kronshagen (niedaleko Kilonii). Jak relacjonują świadkowe zdarzenia, czarnoskóry imigrant niosący biały kanister z benzyną podbiegł do jednej z kobiet idących ulicą, oblał ją łatwopalną substancją i podpalił, po czym zbiegł.

  Kobieta próbując się ugasić najpierw biegała po ulicy i krzyczała o pomoc. Wreszcie powalono ją na ziemię i zaczęto gasić wszystkim co było pod ręką – kurtkami i inną odzieżą.

  Gdy w końcu udało im się ją ugasić, podpalacz zjawił się ponownie i podpalił ją drugi raz. Tym razem użyto samochodowej gaśnicy. Kobieta w wyniku obrażeń zmarła niedługo po przybyciu pogotowia ratunkowego. Jej ciało było tak mocno spalone, że ratownicy mieli problem z identyfikacją płci.

  Morderca kobiety, która osierociła dwójkę kilkuletnich dzieci – 41-letni imigrant z Afryki, został zatrzymany przez policję. Aktualnie jest badany psychiatrycznie.

  Policja tradycyjnie odmawia podawania szczegółów dot. choćby motywów, jednak jak udało się nieoficjalnie ustalić mediom – kobieta miała być w związku ze swoim mordercą, który posunął się do makabrycznego czynu po tym gdy ich związek się zakończył.

REKLAMA

2121339187 views
Poprzedni artykułLitwacy 2015
Następny artykułCzłowiek, który zabił prezydenta

REKLAMA

REKLAMA

2121339208 views

REKLAMA

REKLAMA

2123135528 views

REKLAMA

2121339219 views

REKLAMA

2121339228 views

REKLAMA

2121339232 views