REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaCiekawostkiWłochy. Berlusconi: Putin chce, bym został jego ministrem

Włochy. Berlusconi: Putin chce, bym został jego ministrem

-

Silvio Berlusconi fot.Flavio Lo Scalzo/EPA
Silvio Berlusconi fot.Flavio Lo Scalzo/EPA

Silvio Berlusconi powiedział, że prezydent Rosji Władimir Putin jest gotów mianować go ministrem gospodarki i nadać mu rosyjskie obywatelstwo – podał w czwartek dziennik “La Stampa”, cytując gospodarzy kolacji, na której wypowiadał się były szef rządu Włoch.

REKLAMA

“We Włoszech zostałem zepchnięty na margines, podczas gdy Putin powiedział mi, że jest gotów nadać mi obywatelstwo i powierzyć kierowanie ministerstwem gospodarki” – miał powiedzieć Berlusconi, który we wrześniu skończy 79 lat.

Jego wypowiedź cytuje jeden z gospodarzy kolacji, w której brał udział były premier.

Nawiązując do tych doniesień redaktor “La Stampy” Massimo Gramellini żartuje na pierwszej stronie gazety, że teraz fiaska planów pięcioletnich Berlusconiego nie będą mogły być już przypisywane “władzy sądów czy dziennikarzy, czyli plagi, od której Rosja już dawno się uwolniła”.

Najważniejsze spotkania “będą się odbywały po północy na daczy Putina, w towarzystwie młodych ekonomistek” – dodaje Gramellini, nawiązując do zamiłowania Berlusconiego do pięknych kobiet. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2118942224 views

REKLAMA

2118942323 views

REKLAMA

REKLAMA

2120738679 views

REKLAMA

2118942397 views

REKLAMA

2118942458 views

REKLAMA

2118942511 views