REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaCiekawostkiWielka Brytania. Książę Harry spisze wspomnienia; ukażą się pod koniec przyszłego roku

Wielka Brytania. Książę Harry spisze wspomnienia; ukażą się pod koniec przyszłego roku

-

Książę Harry, szósty w kolejce do brytyjskiego tronu, wyda swoje wspomnienia – poinformowało wydawnictwo Penguin Random House. Książka ma się ukazać pod koniec przyszłego roku, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

“Piszę (pamiętniki – PAP) nie jako książę, którym się urodziłem, lecz jako człowiek, którym się stałem. Dzięki temu mogę uświadomić (ludziom), że nie jest ważne, skąd pochodzimy, mamy więcej wspólnego, niż może nam się wydawać” – powiedział 36-letni książę Sussex.

REKLAMA

W opinii wydawcy będzie to “intymny i szczery pamiętnik jednej z bardziej fascynujących i wpływowych postaci naszych czasów”.

Szef Penguin Random House Markus Dohle podkreślił, że będzie to jedna z “najbardziej ekscytujących publikacji” wydawnictwa. “Jako książę, żołnierz i orędownik spraw społecznych, Harry dał się poznać jako światowy lider znany ze swojej odwagi i otwartości. Z tego właśnie powodu cieszymy się, że będziemy mogli opublikować jego szczerą i poruszająca historię” – dodał.

Książka ukaże się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w formie papierowej, jako e-book i audiobook. (PAP)

1 KOMENTARZ

 1. Jeżeli chce sobie zagwarantować sukces wydawniczy (zwłaszcza wśród pewnych grup społecznych), to powinien w książce dodatkowo uwzględnić następujące tematy i stwierdzenia:
  -Trump jest odpowiedzialny za zmiany klimatu i pandemię Covid19,
  -poparcie dla BLM Global Foundation i Antify,
  -napisać, że antifa, BLM organizowały pokojowe manifestacje w USA,
  -stwierdzić, że wydarzenia z 6 stycznia 2021 roku były większą katastrofą dla Ameryki niż wojna secesyjna i atak z 11 września 2001 roku,
  – w pełni poprzeć CRT (Critical Race Theory) i marksistowskie przemiany w USA.
  Sukces wydawniczy murowany. Administracja Bidena napewno wykupi część nakładu i będzie rozsyłać do obywateli jako przykład do jakich poglądów powinni ewoluować Amerykanie.

REKLAMA

2119162023 views

REKLAMA

2119162117 views

REKLAMA

REKLAMA

2120958471 views

REKLAMA

2119162186 views

REKLAMA

2119162242 views

REKLAMA

2119162287 views