REKLAMA

2132944895 views

REKLAMA

2132944894 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaCiekawostkiW.Brytania. Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

W.Brytania. Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

-

Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle – poinformowano w poniedziałek w oświadczeniu Clarence House, dworu księcia Walii Karola, ojca przyszłego pana młodego. Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku.

Młodszy syn następcy tronu księcia Karola i wnuk królowej Elżbiety II 33-letni Harry zaręczył się z 36-letnią Markle, znaną przede wszystkim z roli prawniczki w amerykańskim serialu “W garniturach” (Suits), w listopadzie.

REKLAMA

“Książę Harry poinformował Jej Królewską Mość i innych bliskich członków rodziny. Książę Harry zwrócił się również z prośbą o błogosławieństwo rodziców Pani Markle i je otrzymał” – poinformowano w komunikacie.

Z kolei w oświadczeniu Pałacu Buckingham poinformowano, że królowa Elżbieta jest “zachwycona” tą wiadomością.

Książe Harry i Meghan Markle
fot.Facundo Arrizabalaga/EPA

Z okazji zaręczyn oświadczenie wydali również rodzice aktorki, Doria Ragland i Thomas Markle. “Bardzo cieszymy się z powodu (zaręczyn) Meghan i Harry’ego. Nasza córka jest dobrą i kochaną osobą. Przyglądanie się jej związkowi z Harrym, który ma te same cechy, jest dla nas, rodziców, źródłem wielkiej radości. Życzymy im życia pełnego szczęścia” – czytamy w komunikacie.

Para poznała się w lipcu 2016 roku przez wspólnych znajomych. Kilka miesięcy później książę publicznie poinformował o łączącej ich relacji, krytykując brytyjskie i światowe media za naruszanie prywatności jego nowej partnerki. W pierwszych dniach po odkryciu przez dziennikarzy związku księcia z aktorką tabloidy publikowały m.in. rozmowy z członkami jej dalszej rodziny, spekulacje o związku. Zamieszczano emanujące erotyzmem zdjęcia Markle m.in. z filmowych scen łóżkowych.

Harry i Meghan przeprowadzą się do Kensington Palace w Londynie, gdzie mieszkają już książę William i księżna Kate oraz dwoje ich dzieci.

Jak ocenia Associated Press, Markle – wychowana w Kalifornii aktorka, a także rozwódka – będzie zaskakującym dodatkiem do brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednocześnie agencja podkreśla, że narzeczona brytyjskiego księcia zajmuje się m.in. działalnością humanitarną i na rzecz praw człowieka. (PAP)

fot.Facundo Arrizabalaga/EPA

REKLAMA

2129710857 views

REKLAMA

REKLAMA

2129710872 views

REKLAMA

REKLAMA

2131507192 views

REKLAMA

2129710882 views

REKLAMA

2129710885 views

REKLAMA

2129710889 views