0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaCiekawostkiW. Brytania. Książę Harry nienawidzi Twittera, ale zna jego użyteczność

W. Brytania. Książę Harry nienawidzi Twittera, ale zna jego użyteczność

-

Podczas spotkania z uczniami brytyjski książę Harry wyznał, że nienawidzi Twittera, jednak rozumie, jak bardzo jest użyteczny. Dzięki niemu promuje “Invictus Games”, zawody sportowe dla rannych w trakcie służby wojskowej – podały we wtorek brytyjskie media.

Książe Harry fot.Mario Ruiz
Książe Harry fot.Mario Ruiz

REKLAMA

“Bardzo trudno jest mi tweetować o zawodach czy czymkolwiek innym, co jest dla mnie ważne, gdy jednocześnie nienawidzę Twittera z powodu ryzyka, jakie niesie dla mojego życia prywatnego. Myślę, że wszyscy wiecie, o czym mówię” – wytłumaczył książę Harry w czasie spotkania w londyńskiej szkole zorganizowanego w celu promocji “Invictus Games” – zawodów, którym patronuje.

Mimo że sam unika Twittera, książę zachęcał młodzież do korzystania z każdego możliwego środka komunikacji, by propagować międzynarodowe zawody. “Spróbujcie zrobić więcej hałasu i wzbudzić tyle entuzjazmu w kwestii tych zawodów, ile tylko się da, (…) obiecuję, że nie będziecie tego żałować” – zachęcał uczestników spotkania.

Książę wyraził nadzieję, że cały świat będzie wspierał “Invictus Games”. “To doskonała okazja, żeby wesprzeć i podziękować mężczyznom i kobietom, którzy tyle nam dali” – tak brzmiał pierwszy wpis księcia Harry’ego na Twitterze, który umieścił w maju br.

W dniach 10-14 sierpnia br. w Londynie odbędą się zawody sportowe “Invictus Games”, w których wezmą udział żołnierze i weterani z 14 krajów, między innymi z Kanady, Iraku, Estonii i Włoch. Są to zawody dla niepełnosprawnych, którzy odnieśli rany podczas służby wojskowej.(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

REKLAMA

2127119107 views

REKLAMA

REKLAMA

2127119124 views

REKLAMA

REKLAMA

2128915444 views

REKLAMA

2127119134 views

REKLAMA

2127119138 views

REKLAMA

2127119142 views