REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ciekawostki Sfrustrowany użytkownik "rozstrzelał" swój komputer

Sfrustrowany użytkownik “rozstrzelał” swój komputer

-

fot.geralt/pixabay.com
fot.geralt/pixabay.com

37-letni Lucas Hinch z Colorado Springs odpowie za użycie broni palnej w granicach miasta. Twierdzi, że uczyni to chętnie, biorąc pod uwagę satysfakcję, jaką dało mu … „zastrzelenie” sprawiającego problemy komputera.

REKLAMA

Z komputerem od dawna było mnóstwo kłopotów. Regularnie się zawieszał i coraz częściej prezentował pechowemu użytkownikowi osławiony „niebieski ekran śmierci” (blue screen of death), czyli informację o poważnym, uniemożliwiającym pracę błędzie systemu operacyjnego.

W końcu miarka się przebrała. Całe zdarzenie opisał „Los Angeles Times”. Lucas wyniósł komputer na uliczkę za domem, upewnił się, że w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby zostać trafiony rykoszetem, i wpakował w winowajcę osiem pocisków kalibru 9 mm ze swojego nowego pistoletu.

Ktoś usłyszał strzały i zawiadomił policję. Funkcjonariusze podkreślają, że Lucas, któremu postawiono zarzut użycia broni palnej w granicach miasta, co w stanie Kolorado jest zabronione, zachowywał się bardzo rzeczowo, chętnie odpowiadał na pytania policji, ale skruchy nie okazał. Przeciwnie – był nad wyraz zadowolony z rozprawienia się z komputerem, który doprowadzał go do szału.

Grozi mu kara, ale policja przyznaje, że będzie to raczej grzywna niż więzienie. Lucas uważa, że warto będzie zapłacić taką cenę za wymierzenie komputerowi sprawiedliwości.(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks