REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ciekawostki Kenia. 50 krów za rękę starszej córki Baracka Obamy

Kenia. 50 krów za rękę starszej córki Baracka Obamy

-

Sasha (z lewej) i Malia Obama fot.Michael Reynolds/EPA
Sasha (z lewej) i Malia Obama fot.Michael Reynolds/EPA

23-letni adwokat z Kenii ma absolutnie poważne zamiary wobec 16-letniej Malii, córki prezydenta USA Baracka Obamy. Oferuje za dziewczynę 50 krów, 70 owiec i jeszcze 30 kóz – pisze w czwartek z Nairobi agencja dpa.

REKLAMA

Felix Kiprono wyznaje, że od czasu objęcia przez Obamę prezydentury jest zafascynowany nim i jego rodziną, a zwłaszcza najstarszą córką. Agencji dpa powiedział, że nie miał jeszcze dziewczyny i że szuka miłości swego życia.

Jeszcze w tym tygodniu Kiprono chce na piśmie przedstawić swą ofertę ojcu Malii. Liczy też na osobiste spotkanie z prezydencką córką. Obama, którego ojciec pochodził z Kenii, zamierza odwiedzić ten kraj w końcu czerwca i adwokat ma nadzieję, iż będą mu towarzyszyły córki – Malia i Sasha.

Oferując ojcu wybranki zwierzęta hodowlane, Kiprono postępuje zgodnie ze zwyczajami swego kraju. Mówi też, że chce się z Malią szybko zaręczyć, ale zaczeka ze ślubem, aż dziewczyna ukończy 18 lat. Zapewnia, że jest zamożny, o czym ma świadczyć jego oferta, godna – jak podkreśla – afrykańskich rodzin królewskich.(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks