0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaCiekawostkiIndie. Panna młoda wyszła za mąż za gościa weselnego

Indie. Panna młoda wyszła za mąż za gościa weselnego

-

W Indiach panna młoda poślubiła gościa weselnego, gdy jej niedoszły mąż dostał ataku epilepsji na uroczystościach zaślubin. Pan młody ukrywał chorobę przed kobietą i jej rodziną. Gdy zabrano go do szpitala, rozgniewana narzeczona postanowiła wyjść za innego.

Do incydentu doszło w mieście Rampur, w północnym stanie Uttar Pradeś.

REKLAMA

Według dziennika “The Times of India” 25-letni Jugal Kishore dostał ataku padaczki na oczach gości tuż przed narzuceniem wieńca na swą wybrankę serca o imieniu Indira. Trafił do szpitala.

Rozzłoszczona kobieta, która wcześniej nie wiedziała o chorobie swego niedoszłego męża, poprosiła jednego z mężczyzn obecnych na uroczystościach, by to on się z nią ożenił; oświadczyny zostały przyjęte i małżeństwo zawarte.

Po powrocie ze szpitala Jugal błagał Indirę, by zmieniła zdanie. Twierdził, że rodzina i przyjaciele wyśmieją go, jeśli wróci do domu bez żony. Kobieta odmówiła.

Jugal Kishore i jego rodzina złożyli na policji skargę na Indirę. “Ale skoro już jest ona mężatką, rodziny porozumiały się między sobą i skarga została wycofana” – powiedział przedstawiciel lokalnej policji. (PAP)

fot.Wikipedia

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2121778215 views

REKLAMA

REKLAMA

2121778235 views

REKLAMA

REKLAMA

2123574555 views

REKLAMA

2121778246 views

REKLAMA

2121778255 views

REKLAMA

2121778259 views