REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ciekawostki Austria. Starsza pani chciała zniszczyć prawie milion euro

Austria. Starsza pani chciała zniszczyć prawie milion euro

-

fot.pixabay.com
fot.pixabay.com

Nie wiadomo, czym kierowała się 85-letnia Austriaczka, która w domu spokojnej starości usiłowała zniszczyć prawie milion euro. Kiedy zmarła, równo pocięte banknoty zalazła w jej pokoju policja.

REKLAMA

Wiedeńska prokuratura potwierdziła w piątek informację gazety “Kurier” na ten temat. Policjanci zadali sobie trud policzenia pociętych pieniędzy i okazało się, że było to 950 tysięcy euro.

Jeśli starsza pani chciała zapobiec dostaniu się tych pieniędzy w ręce spadkobierców, to jej plan spalił na panewce – Austriacki Bank Narodowy poinformował, że w tym konkretnym przypadku wymieni zniszczone banknoty.(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA