REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zwroty podatku od nieruchomości w powiecie Cook

Zwroty podatku od nieruchomości w powiecie Cook

-

Dobra wiadomość dla posiadaczy nieruchomości mieszkających w powiecie Cook. Właściciele nieruchomości, którzy zapłacili podatki na czas, mogą liczyć na zwroty. Dotyczą one osób objętych ulgami podatkowymi, w tym emerytów, osoby niepełnosprawne i weteranów.

Wypłaty zwrotów podatku od nieruchomości obejmą tych właścicieli domów i mieszkań w powiecie Cook, którzy nie zalegają z płatnościami podatku od nieruchomości. Powiat Cook przeznaczy na zwroty 24,6 mln dol., a dotyczą one głównie właścicieli nieruchomości objętych ulgami podatkowymi – osoby starsze i niepełnosprawne oraz weteranów.

REKLAMA

Jak informuje skarbnik powiatu Cook Maria Pappas, blisko 90 proc. zwrotów zostało przyznanych bez potrzeby składania wniosku. Aby dowiedzieć się, czy właściciel nieruchomości otrzyma zwrot podatku, wystarczy odwiedzić stronę internetową cookcountytreasurer.com, kliknąć na fioletowe pole z napisem „Your Property Overview” i wpisać adres swojej nieruchomości.

Właściciele nieruchomości, którzy uiścili podatek czekiem lub przez internet, do 26 lipca otrzymają przelew na konto bankowe. Ci, którzy płacą podatki razem z ratą kredytu za nieruchomość, do 23 sierpnia otrzymają czek pocztą, a właściciele domów i mieszkań, którzy podatek zapłacili gotówką, otrzymają zwrot w formie czeku do 26 lipca. Zwroty podatków obejmą blisko 25 tys. mieszkańców powiatu Cook.

(gd)

fot.Ewa Malcher

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA