REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zostawił córkę w parku w pojemniku na śmieci

Zostawił córkę w parku w pojemniku na śmieci

-

Faiz Ikramulla fot.Cook County sheriff's office
Faiz Ikramulla fot.Cook County sheriff’s office

Ojciec 3-letniej dziewczynki, znalezionej, gdy samotnie błąkała się po lesie, zostawił ją w pojemniku na śmieci i odjechał. Takie wyniki przyniosło wstępne dochodzenie w sprawie incydentu, do którego doszło w minionym tygodniu.

REKLAMA

Przedstawiciele stanowego departamentu ds. dzieci i rodziny prowadzą własne dochodzenie w sprawie zaniedbań w opiece nad dzieckiem, podczas gdy władze powiatu Cook wszczęły postępowanie karne, wydając nakaz aresztowania ojca dziewczynki, Faiza Ikramulli.

Poszukiwany listem gończym 35-letni Ikramulla został aresztowany i w oczekiwaniu na rozprawę przebywa w więzieniu powiatu Van Buren w Michigan.

W miniony wtorek wieczorem przypadkowi przechodnie natknęli się na płaczącą dziewczynkę, która błąkała się w lesie w pobliżu skrzyżowania Milwaukee Avenue i Palatine Road w Prospect Heights.

Dzień później policja w Michigan aresztowała Ikramullę na podstawie listu gończego wydanego w Illinois.

– Trudno powiedzieć, czy podejrzany uciekał z miejsca przestępstwa. Na to wygląda, biorąc pod uwagę miejsce jego aresztowania – powiedziała Cara Smith, rzeczniczka biura szeryfa powiatu Cook.

Władzom udało się ustalić do tej pory, że matka dziewczynki była w trakcie zgłaszania na policji raportu o zagnięciu dziewczynki, gdy dziecko zostało znalezione. Kobieta, która ściśle współpracuje z policją nie jest podejrzaną w sprawie.

W chwili odnalezienia dziecko potrafiło podać policji tylko swoje imię. Dziewczynka nie znała swego nazwiska, ani też imion rodziców. Dziecko powiedziało też policjantom, że zostało pozostawione w lesie przez ojca.

3-latka pozostaje pod opieką krewnych. (ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks