REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zniknie część oddziałów banków Chase i TCF

Zniknie część oddziałów banków Chase i TCF

-

W metropolii chicagowskiej będzie mniej oddziałów dwóch popularnych banków − Chase i TCF. Z powodu likwidacji sklepów Dominick’s pod koniec grudnia zamkniętych zostanie 49 oddziałów banku Chase, a konsolidacja TCF National Bank spowoduje zamknięcie 37 punktów tego banku w sklepach Jewel-Osco. Przybędzie natomiast bankomatów.

jewel TCF Dominics Chase
fot.Towpilot/Wikipedia

REKLAMA

Trzy filie banku Chase przetrwają dzięki umowie JPMorgan Chase & Co. z Jewel-Osco, który zakupił trzy budynki po sklepach Dominick’s.

Pracownicy zamykanych oddziałów otrzymali propozycje zatrudnienia w innych filiach JPMorgan Chase & Co., posiadającego największą liczbę oddziałów w Chicago i okolicach.

TCF National Bank – znajdujący się na trzecim miejscu, po BMO Harris Bank, pod względem liczby oddziałów – przeprowadzi konsolidację do końca marca przyszłego roku. Dwa z zamykanych 37 punktów znajdują się w północno-zachodniej Indianie, trzy w Chicago, a reszta na przedmieściach. Około 200 pracowników likwidowanych oddziałów zostanie przeniesionych do innych placówek.

Rzecznik TCF oświadczył, że konsolidacja jest odpowiedzią na zmieniające się nawyki i upodobania klientów, którzy coraz częściej rezygnują z tradycyjnej formy kontaktu z bankiem, a w zamian sięgają po elektroniczne gadżety, np. smartfony, wyposażone w odpowiednie aplikacje. − Po prostu mniej ludzi przychodzi do naszych oddziałów − stwierdził rzecznik.

Likwidacji filii będzie towarzyszyło zwiększenie liczby bankomatów w rejonie Chicago. Ponad 50 bankomatów pojawi się też na stacjach CTA, w miejscach, z których – z powodu nieporozumienia z firmą komunikacyjną – znikną bankomaty Fifth Third Bank.

(ao)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

Złodzieje zwłok

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks