REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zginął podczas próby zatrzymania pijanego kierowcy

Zginął podczas próby zatrzymania pijanego kierowcy

-

33-letni Shane Stokowski zginął próbując zatrzymać pijanego kierowcę, 42-letniego Timothy’ego McShane’a. Aresztowany za nieostrożną jazdę w stanie nietrzeźwym, McShane tłumaczy, iż sądził, że Stokowski chciał go okraść. 

Shane Stokowski (z lewej) i Timothy McShane - pijany kierowca, którego próbował zatrzymać fot.arch. rodz.,/Chicago Police Dept.
Shane Stokowski (z lewej) i Timothy McShane – pijany kierowca, którego próbował zatrzymać fot.arch. rodz.,/Chicago Police Dept.

REKLAMA

W ubiegły weekend Stokowski z grupą przyjaciół siedział w barze West Town przy Aberdeen i Grand Avenue, gdy barman odmówił podania alkoholu McShane’owi. Mężczyzna opuścił bar i wsiadł do SUV. Wyjeżdżając uderzył kilka zaparkowanych pojazdów. Stokowski podszedł do samochodu McShane’a i próbując go zatrzymać wetknął rękę i głowę w okno od strony kierowcy. Nie zważając na to, McShane odjechał ze Stokowskim w oknie. Kilkaset metrów dalej mężczyzna upadł i uderzył głową w chodnik. Zmarł godzinę później.

Policja  aresztowała McShane’a w domu jego przyjaciółki, gdzie udał się bezpośrednio po wypadku i zasnął. W sądzie tłumaczył, że ruszył z miejsca myśląc, że Stokowski chce go obrabować.

Za jazdę w  stanie nietrzeźwym McShane był już przynajmniej trzykrotnie aresztowany; po raz pierwszy w 1993 roku.

“Chicago Tribune” informuje, że Shane Stokowski  pracował jako animator i ilustrator dla kompanii medycznej. Wychował się w Peoria, ukończył wydział projektowania graficznego  na Eastern Illinois University.

(eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks