REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zboczeniec z autobusu na Milwaukee aresztowany

Zboczeniec z autobusu na Milwaukee aresztowany

-

Carlos De La Torre fot.Chicago Police
Carlos De La Torre fot.Chicago Police

Mężczyzna, który seksualnie zaatakował czternastolatkę w autobusie jadącym po Milwaukee Avenue, został zidentyfikowany i aresztowany. Zboczeńcowi udało się uciec z autobusu dzięki pomocy pasażera.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia w autobusie CTA. Do 14-letniej dziewczyny stojącej na przystanku autobusowym w okolicy 2700 N. Milwaukee Avenue podszedł starszy mężczyzna. Zapytał, do której szkoły chodzi i ile ma lat, ale dziewczyna zignorowała natręta.

79-letni Carlos De La Torre wsiadł wraz z nastolatką do autobusu. Dziewczyna usiadła z tyłu pojazdu, a De La Torre usiadł na siedzeniu obok. Po chwili przesiadł się na miejsce obok nastolatki, objął ją ramieniem, unieruchomił i zaatakował seksualnie. Powtarzał przy tym, że porwie ją, jeśli dziewczyna nie pójdzie z nim do domu.

Kierująca autobusem kobieta zatrzymała pojazd i powstrzymała zboczeńca, który próbował uciec. Wszystkie drzwi autobusu były jednak zablokowane, ale jeden z pasażerów doradził napastnikowi, aby skorzystał z wyjścia awaryjnego. De La Torre uciekł tylnymi drzwiami.

Policja była w stanie ustalić tożsamość napastnika dzięki nagraniom z monitoringu. Carlos De La Torre został aresztowany i oskarżony o napaść seksualną na osobę nieletnią. Sędzia wyznaczył kaucję w wysokości 500 tys. dolarów.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks