REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoZawiózł ciało martwej kobiety z Chicago do Dwight

Zawiózł ciało martwej kobiety z Chicago do Dwight

-

53-letni Mark Holliman z północy Chicago jest oskarżony o zamordowanie swojej 81-letniej matki, Juanity Holliman w mieszkaniu, które dzielili. Mężczyzna udusił matkę jej własną laską, ponieważ odkryła, że ją okradał. Policjanci z Dwight, dokąd mężczyzna pojechał z nieznanego na razie powodu, odnaleźli jej ciało w samochodzie mężczyzny. 

Policja w Dwight oświadczyła, że funkcjonariusze spotkali się z Hollimanem około godziny 10:45 am w poniedziałek 28 czerwca po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży z pojazdu. Ale Holliman powiedział im, że nie chce żadnej pomocy i odjechał.

REKLAMA

Około godzinę później, Holliman ponownie zgłosił się do policjantów na tej samej ulicy  – według oświadczenia policji – w związku z „krwawieniem z rany, którą sam sobie zadał”. Według policji, mężczyzna zranił sobie nadgarstki. Prowokował również policjantów, pytając ich wielokrotnie, czy chcą go zastrzelić. W czasie, kiedy Holliman był opatrywany w szpitalu, policjanci odkryli w jego samochodzie ciało kobiety.

Departament policji w Dwight skontaktował się z policją chicagowską w poniedziałek 28 czerwca po południu, w dniu, w którym również doszło do zabójstwa. Policja chicagowska przeszukała mieszkanie w okolicy 100 West Delaware Place na północy miasta, które ofiara dzieliła z mordercą.

Holliman przyznał się do zamordowania matki. Powiedział śledczym, że jego matka była chora i poprosiła go, aby ją zabić. Przeczą temu zeznania siostry Hollimana oraz korespondencja pomiędzy synem a matką, która wskazuje na to, że kobieta odkryła fałszywe czeki wystawiane w jej imieniu przez mężczyznę.

Juanita Holliman była emerytowaną pielęgniarką i profesorem pielęgniarstwa.

Holliman jest oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i ukrywanie zabójstwa. Sędzia wyznaczył kaucję w wysokości 500 tys. dolarów oraz nakazał w przypadku zwolnienia nadzór  elektroniczny.

(kk)

REKLAMA

2119329834 views

REKLAMA

2119329924 views

REKLAMA

REKLAMA

2121126275 views

REKLAMA

2119329987 views

REKLAMA

2119330042 views

Co warto wiedzieć o złości?

Unikaj pożyczek do wypłaty

Punkt widzenia

Stek z tuńczyka z salsa verde

REKLAMA

2119330081 views