REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo studentki

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo studentki

-

Osoba mająca związek z zaginięciem i śmiercią studentki Northern Illinois University została w czwartek  zatrzymana poza granicami Illinois i oczekuje na ekstradycję. Jak poinformowała policja osoba, której tożsamości ani lokalizacji nie ujawniono, została aresztowana pod zarzutem składania fałszywych zeznań oraz kradzieży samochodu. Śledczy nie chcą na razie udzielać szczegółowych informacji ale przyznali, że aresztowanie ma związek ze śmiercią Antinette „Toni” Keller.

fot.Facebook/ Toni Keller ostatni raz widziana była 14 października

18-letnia studentka NIU ostatni raz widziana była przez znajomych 14 października, kiedy opuściła akademik i wyszła na spacer do pobliskiego parku. Od tego czasu ślad po niej zaginął. Kilka dni temu w tym samym parku znaleziono spalone zwłoki. Ich stan nie pozwalał na zidentyfikowanie, ale prowadzący śledztwo przyznają że wiele wskazuje na to iż ciało może należeć do zaginionej studentki Tony Keller.

REKLAMA

Śledczy z policji DeKalb, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie, dostali w sumie ponad 200 sygnałów od osób które chciały pomóc w odnalezieniu Keller.

Detektywi wciąż proszą o kontakt osoby, które zauważyły ogień lub podejrzanie zachowujące się osoby w okolicy Prairie Park w DeKalb w dniach 14-18 października. Informacje w tej sprawie można przekazywać telefonicznie: 815-748-8407

Zobacz także:
Czy spalone szczątki należą do studentki NIU?

Tajemnica zaginięcia studentki NIU

MNP (NBC)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks