REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zastrzelona podczas próby wtargnięcia do mieszkania w Albany Park

Zastrzelona podczas próby wtargnięcia do mieszkania w Albany Park

-

27-letnia kobieta została zastrzelona przez napastnika, który usiłował wtargnąć siłą do mieszkania w Ravenswood Manor w chicagowskim Albany Park w poniedziałek wieczorem, 24 lutego.

Chicagowska policja poinformowała o śmierci Stephanie Brooks, zastrzelonej przez napastnika podczas próby wtargnięcia do mieszkania w apartamentowcu w rejonie 4400 North Francisco Avenue w pobliżu skrzyżowania z Montrose Ave.

REKLAMA

Jak poinformowała policja, około 9:30 pm ktoś zapukał do drzwi mieszkania. Mężczyzna przebywający w mieszkaniu z Brooks otworzył drzwi i zobaczył uzbrojonego, zamaskowanego osobnika, ubranego na czarno, który siłą próbował wtargnąć do mieszkania. Kobieta usiłowała pomóc mężczyźnie zamknąć drzwi i tym samym uniemożliwić wejście intruzowi, ale napastnik strzelił w jej kierunku kilkukrotnie. Śmierć kobiety, w wyniku licznych ran postrzałowych klatki piersiowej, stwierdzono na miejscu zdarzenia. Przyjaciel kobiety nie został ranny.

We wtorek po południu detektywi prowadzili dochodzenie w tej sprawie, ale nikt nie został jeszcze aresztowany w związku ze zdarzeniem. (kk)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA