REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoZamordował 14-latkę. Wysyłał jej rodzicom sms-y z jej telefonu

Zamordował 14-latkę. Wysyłał jej rodzicom sms-y z jej telefonu

-

Śmierć 14-letniej Kelli O’Laughlin wstrząsnęła mieszkańcami Indian Head Park na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago. Dziewczynka została zamordowana, kiedy po powrocie ze szkoły zastała w domu włamywacza.  Morderca skradł jej telefon, z którego wysyłał jej rodzicom sms-y. W czwartek trafił z kratki.

fot. O'Laughlin Family - Cook County Sheriffs Office/ O zabójstwo Kelli O'Laughlin oskarżony został 38-letni John Wilson Jr.

REKLAMA

Koledzy i koleżanki z klasy wspominają Kelli jako pełną życia, radosną nastolatkę, której pasją była gra w tenisa.

Ciało Kelli znalazła w czwartek 27 października jej matka. Dziewczynka po powrocie ze szkoły zastała w domu włamywacza, który zadał jej kilka śmiertelnych ciosów nożem. Policja Indian Head Park, spokojnej miejscowości na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago, przez kilka dni prowadziła intensywne śledztwo i robiła wszystko, aby schwytać zabójcę. W czwartek poinformowano, że w związku za zabójstwem zatrzymano 38-letnego Johna Wilsona Jr. Mężczyzna był na zwolnieniu warunkowym. Tego samego dnia Wilson usłyszał zarzuty zabójstwa pierwszego stopnia oraz włamania.

Policja przyznała, że mężczyzna ze skradzionego 14-latce telefony dręczył jej rodziców. Wilson wysłał im co najmniej kilka wiadomości na temat śmierci Kelli. Treści sms-ów nie ujawniono.

Policja twierzdi, że ma mocne dowody przeciwko Wilsonowi, łącznie  z próbkami DNA zabezpieczonymi na miejscu zbrodni. Wcześniej mężczyzna skazany był za włamania.

Zabójstwo 14-latki wstrząsnęło nie tylko jej bliskimi, ale całą społecznością Indian Head Park i mieszkańcami Chicago. Tłumy wzięły w piątek udział w ostatnim pożegnaniu Kelli O’Lauglin. Wzdłuż trasy z domu pogrzebowego do kościoła w Western Springs ustawił się łańcuch żałobników, trzymających się za ręce. W powietrze wypuszczono białe gołębie i purpurowe balony.

Rodzice Kelli w specjalnym oświadczeniu podziękowali za ogromne wsparcie, jakie otrzymali od wielu osób w tym trudnym dla nich czasie.

in

REKLAMA

2128633578 views

REKLAMA

REKLAMA

2128633594 views

REKLAMA

REKLAMA

2130429914 views

REKLAMA

2128633604 views

REKLAMA

2128633608 views

REKLAMA

2128633612 views