REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zakonnice przegrały ze striptizem

Zakonnice przegrały ze striptizem

-

fot.Jim Lo Scalzo/PAP/EPA Dostawca: PAP/EPA.
fot.Jim Lo Scalzo/PAP/EPA
Dostawca: PAP/EPA.

Klub ze striptizem na zachodnim przedmieściu w Stone Park pozostanie otwarty – zdecydował sędzia powiatu Cook, mimo licznych skarg na uciążliwość klubu ze strony zakonnic i sąsiadów lokalu.

REKLAMA

Sędzia nie uznał za zasadne zarzutów zakonnic Missionary Sisters of St. Charles Borromeo, twierdzących, że klub narusza przepisy zagospodarowania przestrzennego. Sporny klub Allure jest położony przy 3801 W. Lake St. w bezpośrednim sąsiedztwie klasztoru.

Prawnik reprezentujący zakonnice argumentował, że właściciele Allure zezwalają na nieprzyzwoite zachowanie klientów i umożliwiają im kontakt z prostytutkami. Ponadto do wczesnych godzin porannych z klubu dochodzą głośne hałasy oraz odbywają się bijatyki.

Tymczasem sędzia Peter Flynn określił zarzuty jako “zbyt ogólne”, bliskie “prawnej histerii” nie opierającej się na faktach. Zażądał przedstawienia przykładów na uciążliwość klubu i nieprzyzwoitego zachowania klientów wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

Adwokaci zakonnic mogą skłądać odwołanie.

Pierwszy pozew sióstr wpłynął do sądu w 2014 roku. W zeszłym roku został uzupełniony o zarzuty popierania uprawiania prostytucji i naruszania przepisów o sprzedaży alkoholu. (ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

Złodzieje zwłok

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks