REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zakonnice protestują przeciw działalności klubu ze striptizem

Zakonnice protestują przeciw działalności klubu ze striptizem

-

fot.armonyapeb_tk/pixabay.com
fot.armonyapeb_tk/pixabay.com

Grupa zakonnic z zachodniego przedmieścia Chicago kontynuuje sądowe działania na rzecz zamknięcia sąsiadującego z klasztorem klubu ze spritizem. Nowy pozew zawiera zarzuty uprawiania prostytucji.

REKLAMA

W pozwie wniesionym w kwietniu pensjonariuszki zakonu Missionary Sisters of St. Charles Borromeo utrzymują, że przedstawione dowody o uprawianiu prostytucji i używania narkotyków powinny skłonić władze do zamknięcia klubu Allure w Stone Park.

Klasztor jest położony częściowo w Melrose Park i częściowo w Stone Park, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu. Zakonnice wraz z trojgiem mieszkańców wniosły pozew przeciwko właścicielom klubu 2 lata temu. Pozywający skarżą się, że do wczesnych godzin porannych z klubu dochodzą głośne hałasy oraz odbywają się bijatyki.

W styczniu sędzia Peter Flynn odrzucił pozew, domagając się podania większej ilości szczegółów na temat uciążliwości działania lokalu.

Nowy pozew został uzupełniony o zarzuty uprawiania prostytucji, wykorzystywania seksualnego tancerek w klubie oraz używania narkotyków. Autorzy pozwu ponownie przypomnieli, że wewnątrz i na zewnątrz lokalu dochodzi do nieprzyzwoitego zachowania klientów, bijatyk, oddawania moczu i ulicznych wyścigów samochodowych.

Właściciele klubu Allure wydali oświadczenie, uznające zarzuty “za niezgodne z prawdą” , licząc, że kolejna skarga również zostanie odrzucona przez sąd.

(ak)

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczne Halloween (WIDEO)

Kryzys w Dolinie Napa

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks