REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoZaginęła młoda matka z dwójką dzieci. Policja apeluje o pomoc

Zaginęła młoda matka z dwójką dzieci. Policja apeluje o pomoc

-

Biuro szeryfa hrabstwa Lake apeluje o pomoc w odnalezieniu młodej matki i jej córek. 33-letnia Aneta Marsek oraz jej dzieci w wieku dwóch lat i czterech miesięcy, ostatni raz widziane były w sobotę 6 października w miejscowości Wauconda. 

fot. Lake County Sheriff's office/ Zaginiona Aneta Marsek oraz jej córki: 2-letnia Chevelle i 4-miesięczna McKenzie

REKLAMA

Zaginięcie kobiety i dzieci w środę zgłosił mąż, z którym 33-latka pozostawała w separacji. Daniel Marsek poinformował policję, że Aneta Marsek (z domu Czaja) ostatni raz widziana była w sobotę około godz. 19.00, kiedy opuszczała dom swych rodziców w miejscowości Wauconda. Od tego czasu młoda matka z nikim się nie komunikowała. Według relacji męża, kobieta nie powróciła także do swego domu w Volo na dalekich północno-zachodnich przedmieściach Chicago.

Biuro szeryfa hrabstwa Lake, twierdzi że w chwili obecnej nie ma podstaw, aby domniemać że w zniknięcie młodej matki i jej dzieci zaangażowane są osoby trzecie. W związku z zaginięciem Anety Marsek oraz jej córek Chevelle i McKenzie wystosowano tzw. Amber alert. Policja apeluje o pomoc do osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat losów kobiety i jej dzieci.

Aneta Marsek ma około 175 cm wzrostu, waży ok. 65 kg, ma ciemne włosy i piwne oczy. Kobieta ostatni raz widziana była w czarnym SUV marki Chevrolet Blazer o charakterystycznych tablicach rejestracyjnych: CZAJA28. Samochód ma uszkodzony tylny zderzak.

Wszelkie informacje na temat miejsca pobytu kobiety i jej dzieci można przekazywać pod numery telefonów: 847-377-4250 lub 847-549-5200.

 

in

5 KOMENTARZE

 1. Taka mila laska i bez szczescia. A moglaby pracowac w Polsce. Tam wychowywac swoje pociechy. Co ja przygnalo do Ameryki? Bieda w kraju? Niemozliwe. POlska Tuska jest szczesciem (z wyjatkami) a bedzie jeszcze lepiej.
  Polak ma konstytucje, ustawy, regulamin sejmu a nie potrafi rzadzic dla dobra ludzi. Dla swoich rodakow wladza w Polsce od 2007 jest gorsza od okupanta. Amber Gold okazuje sie inwestem sb-kow. Wczesniej aferzystow hazardowych zamiotl pod dywan Arlukowicz. Zostal za to ministrem. Co z Gowinem? Chyba zostanie v-ce premierem bo az 79 sadow wykonczyl.
  Joasia Kluzik Rostkowka ma zastapic Boniego albo wejsc do Vincenta (finanse).
  40 poslow PO (ONI glosowali PRZECIW ODRZUCENIU projektU Ziobry w sprawie aborcji) to grupa agentow spuszczona ze smyczy zeby wyweszyc co i przeciw komu uda sie zalatwic.
  A w koncu akcje Ziobry rosna tylko dlatego, ze jest przeciw PiS. Instrumentalnie wykorzystany Zbynio za chwile dowie sie gdzie jego miejsce.
  I tylko piesn powstancow na ustach zawisnie: Jaroslaw, Jaroslaw, Ty Polske zbaw, oczywiscie!(Tj przepisane z innego).

REKLAMA

2119000660 views

REKLAMA

2119000758 views

REKLAMA

REKLAMA

2120797113 views

REKLAMA

2119000831 views

REKLAMA

2119000891 views

REKLAMA

2119000942 views