REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Zabił zamiast zapłacić za kurs

Zabił zamiast zapłacić za kurs

-

fot.Ssgt Fernando Serna/Wikipedia

O brutalne zabójstwo taksówkarza oskarżony został 26-letni Francisco Ojeda. 54-letni taksówkarz zginął w wyniku ataku, do którego doszło, gdy zażądał od pasażera zapłaty za kurs.

REKLAMA

Ciało 54-letniego Ismaila Abdulle’a znaleziono 24 grudnia w jego taksówce. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna zginął w wyniku brutalnego pobicia. 26 grudnia policja w związku z morderstwem aresztowała 26-letniego mieszkańca Blue Island Francisca Ojedę.

Ojeda został oskarżony o zabójstwo z premedytacją. Z ustaleń śledczych wynika, że 26-latek wsiadł do taksówki na ulicy Fullerton w Chicago i zamówił kurs na stację Metry LaSalle. Po dojechaniu na miejsce taksówkarz poprosił o zapłatę za kurs. Pasażer próbował zapłacić kilkoma kartami kredytowymi, ale na żadnej nie miał wystarczającej sumy. Ostatecznie Ojeda miał zaatakować taksówkarza uderzając go wielokrotnie w głowę butelką whisky.

Po zabójstwie taksówkarza sprawca pojechał do podmiejskiego Blue Island, gdzie próbował podpalić samochód, ale ostatecznie porzucił pojazd z ciałem taksówkarza w środku. W domu Francisca Ojedy policja znalazła zakrwawione ubrania. Sędzia zdecydował o niewyznaczaniu kaucji.
(gd)

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Moje życie po pandemii

Dziesięć dni z covidem

Wegańskie muffiny marchewkowe

Schab pieczony z jabłkami

Racja i relacja

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks