REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Za kratki za przechwalanie się morderstwem

Za kratki za przechwalanie się morderstwem

-

Młody mężczyzna chwalił się przed znajomymi, że zarobił 5 tys. dol. za zabicie ciężarnej nastolatki z Chicago, która była kluczowym świadkiem w sprawie o zabójstwo. W rezultacie sam trafił za kratki.

Kavarian Rogers został oskarżony w sprawie śmierci 18-letniej Treji Kelley, która została zamordowana we wrześniu 2019 r., kilka miesięcy po tym, jak zeznawała w roli świadka na rozprawie dotyczącej śmierci kuzynki. Prokuratura powiatu Cook nazwała jej śmierć egzekucją.

Prokuratorzy powiedzieli w czwartek w sądzie, że oskarżony mężczyzna rozpowiadał, że dostał 5 tys. dol. za „przygwożdżenie dziewczyny, która zeznawała przeciw komuś”. Na Facebooku zamieścił wideo, gdzie chwalił się drogimi butami i wachlował banknotami studolarowymi.

Obrońcy Rogersa apelowali do sądu o wyznaczenie kaucji w celu uniknięcia przez podejrzanego ryzyka zachorowania na koronawirusa w powiatowym więzieniu, jednak sędzia nie zgodził się.

Zamordowana dziewczyna zeznawała przeciwko Deonte’owi Davisowi, oskarżonemu w 2016 r. o zabójstwo 17-latki. Davis został skazany i oczekuje na wyrok.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks