REKLAMA

2121784465 views

REKLAMA

2121784464 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoZ pomocą rodzinie Czerwik, którą dotknęła tragedia

Z pomocą rodzinie Czerwik, którą dotknęła tragedia

-

Jeden brat bliźniak zginął, a drugi został ranny w wypadku

Trwa zbiórka środków finansowych dla rodziny Czerwik na pokrycie kosztów pogrzebu i wydatków medycznych, którą dotknęło ogromne nieszczęście. Bracia bliźniacy Alex i Adrian Czerwik stali się ofiarami groźnego, tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Alex poniósł śmierć, zaś Adrian doznał obrażeń zagrażających życiu i jest hospitalizowany.

REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 3 sierpnia około godziny 9 wieczorem na ulicy Devon Avenue w rejonie skrzyżowania z Newport Lane w Bartlett. Według oświadczenia policji, honda civic z czterema 16-latkami jechała w kierunku zachodnim po Devon Avenue, kiedy uderzyła w krawężnik oraz w słup z tablicą ograniczenia prędkości i kolejny słup, a następnie dachowała. Ekipy ratunkowe z trudem wydobyły z samochodu kierowcę i trzech pasażerów.

Szesnastolatek siedzący z przodu auta obok kierowcy poniósł śmierć. Został on zidentyfikowany przez Biuro Koronera Powiatu Cook jako Alex Czerwik z Bartlett.

Kierowca doznał obrażeń niezagrażających życiu. Dwóch pasażerów siedzących w aucie z tyłu zostało przewiezionych do szpitali z obrażeniami zagrażającymi życiu. Jeden z rannych został zidentyfikowany przez przyjaciół jako brat bliźniak nieżyjącego Alexa Czerwika – Adrian.

Policja ciągle prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku i prosi osoby, które mogłyby udzielić informacji w sprawie o kontakt z Departamentem Policji w Bartlett pod numerem telefonu: (630) 837-0846.

Zbiórkę na rzecz rodziny zorganizowała Kim Erickson Casale na platformie GoFundMe. Do czwartku 5 sierpnia na koncie akcji figurowała kwota ponad 52 tysięcy dolarów z docelowych 55 tysięcy, wpłacona przez ponad 900 osób. Oto, co pisze Casale na platformie GoFundMe:

„Założyliśmy tę zbiórkę w imieniu rodziny Czerwików. Alex i Adrian Czerwik brali udział w śmiertelnym wypadku samochodowym, który miał miejsce wczoraj wieczorem 8/3/21. Alex zginął na miejscu, a Adrian został zabrany do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu, według raportów policyjnych. Obaj chłopcy uczęszczali do Sycamore Trails, Eastview i Bartlett High School. Grali w drużynie footballowej Bartlett Raiders. Byli również zaangażowani w piłkę nożną i inne działania społeczne. Uczestniczyli w nabożeństwach w kościele św. Piotra Damiana. Mają wielu przyjaciół, którzy modlą się za nich i ich rodziny. Proszę, zachowajcie w swoich myślach i modlitwach wszystkich chłopców i ich rodziny, którzy brali udział w wypadku. Wszyscy mają przed sobą długą drogę. Prosimy o wpłaty lub udostępnienie zbiórki”.

(Informacja własna, Dziennik Związkowy)

REKLAMA

2119675036 views

REKLAMA

2119675116 views

REKLAMA

REKLAMA

2121471464 views

REKLAMA

2119675173 views

REKLAMA

2119675222 views

REKLAMA

2119675256 views