REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Wzrosła nagroda za pomoc w odnalezieniu chicagowskiej listonoszki

Wzrosła nagroda za pomoc w odnalezieniu chicagowskiej listonoszki

-

Nagroda za pomoc w odnalezieniu chicagowskiej listonoszki, która zaginęła siedem miesięcy temu, wzrosła już do 46,5 tys. dolarów.

Zaginiona listonoszka Kierra Coles fot.arch. rodz.

REKLAMA

W niedzielę 5 maja, siedem miesięcy od zaginięcia 27-letniej listonoszki Kierry Coles, członkowie lokalnej społeczności na czele z aktywistą Andrew Holmesem oraz związek zawodowy listonoszy, którego Coles była członkiem, po raz kolejny podnieśli nagrodę za pomoc w rozwiązaniu zagadki dotyczącej tajemniczego zniknięcia kobiety. Rodzina kobiety ma nadzieję, że wysoka nagroda w wysokości 46,5 tys. dolarów nakłoni kogoś do ujawnienia informacji.

27-letnia Kierra Coles, listonoszka z południa Chicago będąca w trzecim miesiącu ciąży, ostatni razy widziana była 2 października w rejonie 8100 Vernon, gdzie mieszkała. Na nagraniach okolicznych kamer monitoringu widać idącą ulicą kobietę w pocztowym uniformie. Na ulicy znaleziono jej zaparkowany samochód z torebką i telefonem. Wiadomo również, że tego dnia kobieta zadzwoniła do pracy i wzięła dzień chorobowy.

Kobieta to Afroamerykanka o wzroście 5 stóp 4 cale (1,62 m) i wadze 125 funtów. Osoby mogące udzielić informacji na temat miejsca pobytu listonoszki proszone są o kontakt pod numer (312)747-8274 lub 1-800-UTELLUS. Sprawę prowadzą detektywi z Area South.
(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks