REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Wystawa motocykli w Chicago. Sukces Polaków

Wystawa motocykli w Chicago. Sukces Polaków

-

W dniach 8-10 lutego w miejscowości w Rosemont koło Chicago odbyła się kolejna międzynarodowa wystawa motocykli The Progressive International Motorcycle Shows. Swoją obecność zaznaczyli na niej Polacy…

Oprócz setek nowych egzemplazy prezentowanych przez znane firmy takie jak Yamaha, Honda, BMW Ducati czy Triumph odbył się także doroczny konkurs w budowie motocykli.

REKLAMA

Po raz pierwszy wzięło w nim udział aż dwóch Polaków; w dodatku obaj znaleźli się wśród laureatów. Jak się okazało po ogłoszeniu wyników, nasza reprezentacja spisała się dosłownie “na medal”. Kamil Podziomski zajął pierwsze miejsce w klasie Street Preformance a debiutujący w tym roku Łukasz Szwalc – zdobył trzecie miejsce w klasie RetroMod (motocykle modyfikowane; 25 lat lub starsze). To właśnie klasa RetroMod budziła najwięcej zainteresowania.

Motocykl Łukasza, którego właściciel nazwał “Scorpionem”, jest zmodyfikowanym motocyklem Gold-wing marki Honda z 1978 roku. Osiągnięcia i popularność “Scorpiona” przerosła najśmielsze oczekiwania Łukasza. Futurystyczna sylwetka jednośladu robiła duże wrażenie. Nietypowym elementem motoru było siedzenie zbudowane z metalu.

Łukasz pytany o wyróżnienie powiedział: “Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się i nie liczyłem na żadne wyróżnienie. Motocykl zgłosilem na wystawę ze względu na to, iż chciałem zaobserwować reakcje zwiedzających na mój specyficzny styl oraz charakter motocykli, które projektuję. Niemniej jednak miło jest być docenionym przez osoby, które robią to całe życie z podobnym zapałem i entuzjazmem jak ja…”

“Scorpiona” oraz nowe modele Łukasza będzie można śledzić na jego portalu internetowym: www.facebook.com/combatcustoms

Tych, którzy nie mieli szansy odwiedzić wystawy osobiście, zapraszamy  do obejrzenia zdjęć autorstwa Kasi Jarosz:

[cincopa A8AAEHbdXO1P]

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA