REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Wyczyn akrobatyczny Nika Wallendy w Chicago?

Wyczyn akrobatyczny Nika Wallendy w Chicago?

-

Nik Wallenda, znany z szalenie niebezpiecznych, grożących śmiercią występów, chce przyjechać do Wietrznego Miasta, by odbyć spacer bez zabezpieczenia po wysoko rozpiętej linie nad rzeką Chicago.

Trening Nika Wallendy fot.Jennifer Huber/Wikipedia
Trening Nika Wallendy fot.Jennifer Huber/Wikipedia

REKLAMA

Radny Brendan Reilly poinformował portal DNAInfo, że zespół Wallendy już prowadzi rozmowy z właścicielami sąsiadujących z rzeką drapaczy chmur. Występ będzie na żywo transmitowany przez Discovery Channel. Pertraktacje podjęto również  z miejskim wydziałem ds. kultury i specjalnych wydarzeń. Wydział ten będzie ściśle współpracował z chicagowską policją, strażą pożarną oraz wydziałem ds. budynków, by uzyskać niezbędne zezwolenia na ten niebezpieczny występ.

Wallenda ostatnio wsławił się przejściem po linie na wysokości 1500 stóp nad Wielkim Kanionem. Relację transmitowano do 183 państw; oglądało ją 23 mln widzów.

Daty mrożącego krew w żyłach wydarzenia jeszcze nie ustalono, ponieważ opracowanie szczegółów wymaga sporo czasu. Wiadomo natomiast, że spacer nad rzeką prawdopodobnie odbędzie się w weekend w godzinach wieczornych.

(eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks