REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Wtargnął do kuchni, odpowie za napaść

Wtargnął do kuchni, odpowie za napaść

-

fot.Unsplash/pixabay.com
fot.Unsplash/pixabay.com

 

REKLAMA

Mieszkaniec Des Plaines Vlad Volin usłyszał zarzuty napaści i naruszenia nietykalności osobistej pracowników restauracji w Arlington Heights. 23 listopada Volin wtargnął do restauracyjnej kuchni w celu… ugotowania sobie posiłku. 

Do zdarzenie doszło 23 listopada w restauracji znajdującej się w okolicy 800 West Rand Road w podchicagowskim Arlington Heights. 47-letni mieszkaniec Des Plaines Vlad Volin, zniecierpliwiony oczekiwaniem na zamówienie, wziął sprawy w swoje ręce. Mężczyzna wtargnął do restauracyjnej kuchni i oznajmił, że sam ugotuje dla siebie posiłek.

Pracownicy restauracji poprosili Volina o opuszczenie kuchni, ale ten odpowiedział agresją. Odepchnął kelnerkę i próbował uderzyć kucharza, ale nie trafił. Krewkiego klienta aresztowała policja. Vlad Volin usłyszał zarzuty napaści na pracowników restauracji, naruszenia ich nietykalności i nielegalnego wtargnięcia na teren zastrzeżony dla pracowników. Mężczyzna został zwolniony za kaucją i odpowie przed sądem z wolnej stopy. A co z obiadem?

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks