REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Woodfield Mall do remontu

Woodfield Mall do remontu

-

Przedstawiciele popularnego centrum handlowego Woodfield Mall przedstawili we wtorek plany remontu i przebudowy części centrum. Projekt ma kosztować 14 mln dolarów.

Przebudowa i zmiany konstrukcyjne mają na celu usprawnić ruch wewnątrz centrum handlowego oraz unowocześnić jego styl i wygląd. Woodfield Mall został oddany do użytku w 1971 r. i jego stylistyka nie uległa od tamtej pory znaczącej modernizacji.

REKLAMA

Plan remontowy przewiduje usunięcie większości elementów ceglanych elewacji, budowę nowej windy, likwidację dwóch istniejących, dodanie dwóch par ruchomych schodów i wymianę miejsc siedzących i ławek. Powstanie również nowa restauracja inspirowana postacią bohatera gry komputerowej Pac-Man.

Przebudowa centrum ma rozpocząć się wkrótce; jej zakończenie planowane jest na jesień.  Woodfield Mall będzie otwarte w czasie remontu, a prowadzone prace nie powinny zakłócić zakupów w żadnym z prawie 300 mieszczących się w nim sklepów.

Ostatni remont Woodfield Mall został przeprowadzony 20 lat temu. Dobudowano wtedy 50 sklepów, w tym trzypiętrowy Nordstrom.

(gd)

fot.Google Map

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA