REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Wjechali samochodem do jeziora

Wjechali samochodem do jeziora

-

Ciała dwóch poszukiwanych mężczyzn odkryto w samochodzie wyłowionym we wtorek z jeziora Michigan przy przystani DuSable w centrum Chicago.

To młodzi mieszkańcy przedmieść, którzy zaginęli w ostatni weekend po opuszczeniu klubu nocnego w dzielnicy River North – 21-letni Antonio Lemon z River Grove i jego przyjaciel 22-letni Joseph Ramos z Franklin Park.

REKLAMA

„To okropny wypadek” – napisał na Twitterze we wtorek po południu rzecznik chicagowskiej policji Anthony Guglielmi. Z ustaleń w śledztwie, na które się powoływał, wynika, że kierujący musiał stracić kontrolę nad pojazdem i wjechał do jeziora z dużą prędkością w okolicy 100 North Lake Shore Drive.

Samochód, zatopiony w jeziorze, detektywi odnaleźli dzięki sygnałowi z telefonu komórkowego. Z kolei na nagraniach z monitoringu widać jak samochód wjeżdża do jeziora. Policja w związku z tym wykluczyła udział osób trzecich.
Biuro koronera powiatu Cook na środę zaplanowało autopsję. W chwili zamykania niniejszego wydania naszej gazety, wyniki autopsji jeszcze nie były dostępne.

(tos)

Na zdjęciu: Joseph Ramos i Antonio Lemon fot. Chicago police

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks